fbpx
Сьогодні
14:23 19 Лип 2020

У НАТО назвали реформи, яких чекають від України

Україні слід зосередитися на внутрішніх комплексних реформах у секторі безпеки і оборони, щоб досягти повної оперативної сумісності з НАТО і претендувати на членство в Альянсі

Про це заявив глава представництва НАТО в Україні Александер Вінніков.

"Фокус України повинен бути сьогодні на впровадження внутрішніх комплексних реформ, зокрема в секторі безпеки і оборони України, і НАТО підтримує ці дії українського уряду. У нас є радники, які працюють щодня з колегами в інституціях України, і також є діалог на високому рівні", – розповів Вінніков в ефірі "Українського радіо".

Він також вказав на необхідність зміцнення верховенства права, проведення судової реформи та системної боротьби проти корупції.

Особливу увагу Вінніков приділив імплементації закону "Про національну безпеку України", прийнятого в 2018 році.

"Ми активно працюємо з Верховною Радою України, також з виконавчою владою, щоб підтримати процес імплементації цього закону. Це включає в себе також реформу Служби безпеки України, реформу сектора розвідки, прийняття законопроекту "Про державну таємницю" та "Про парламентську нагляд за сектором безпеки і розвідки", а також реформу оборонно-технічного комплексу", – зазначив дипломат.

Щоб стати повноправним членом НАТО, Україна має провести комплексні реформи ще й в економічній сфері, додав він.

"Для бізнесу дуже важливо, щоб в Україні працювала судова система, щоб інвестор був захищений", – підсумував Вінніков.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

8 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Гість

ЧИСТИЛЬЩИК ОТВЕЧАЕТ--почистить от русской заразы єто -ВЫГНАТЬ вон или посадить в тюрму тех хто НАГНЕТАЕТ провакационную линию по разделению УКРАИНЫ на рускоязычных-вы вдумайтесь насколько надо ненавидить людей чтобы их ФСБ обозвали русскоязычными хотя в росси есть косоглазые-азиаты-,армяшки,черножопые-весь КАВКАЗ-тамбовские волки и курская деревенщина и пр высказываниКОТОРЫЕ ПОКАЗЫВАЮТ КАК В россиии любят народ-и по вере -хотя россия это единственная страна которая никогда непринимала обряд КРИЩЕНИЯ а просто украла церковные книги и сказала ЧТО ЕТО МААЙО йо-ТАК ЧТО ЧИСТИТЬ ПО НАЦПРИЗНАКУ как в россии делают никто у нас делать небудет а о защите от фашистов ТО ПРОЧТИ о дружбе сталина и гитлера от 1939года по 1941г и как они поделили тогда ЕВРОПУ -это пока еще можна и у вас почитать но только до принятия бояришника-

2
Гість

ЯК мені сподобалися коменти від руснеофашистів бо вони підтверджують те що НАШ УСПІХ У ЕКОНОМІЦІ і просто житті це смерть для православно-сталінської неофашистської росії тому вони недають БІЛОРУССІ КАЗАХСТАНУ і іншим з гето -ссср почати реформи а ще добре розуміють -бо є наочні приклади прибалтів руминії польші хорватії-що ВХІД НАШ У НАТО -а ще якщо грузія і молдова піде-це стрімке зростання рівня життя і подолання корупції і пр пр бо країни НАТО нетерплять такого -порядку-який є наприклад у країні-бензоколонці росії чи китаю чи кореї і ВИКЛЮЧАЄТЬСЯ правління тоді і мафії -а прочитайте біографії приближених до путіна і все стає зрозумілим-ОДНИМ СЛОВОМ як у казці-є ПРОЦВІТАЮЧИЙ працюючий край ЗАХІД і темне середовище споєних і наляканих люде яке зветься росіяі К-іран сирія білорусь туркменистан казахстан корея китай абхазія арабтерористи і неофашистські партії яким кремль дає гроші-доречі так за ЧТО ДЄДИ ВАЯВАЛИ-ТАК що все є наповерхні і коменти про добру русь ведуть до УСРУСЬ

3
Гість

Пожалуйста ты пидар. Ты понимаешь что НАТО.? Вообще не знаешь. Никогда, никогда Украина не может быть в НАТО или Европейском союзе. Потому что в Украине 90 % людей есть коррупционных в СБУ и полиции. Надо сначала этих людей выкинуть в мосар и потом подумать о реформе в Украине.

4
Гість

ненадо ничего ждать а просто принять нас как есть в НАТО и почистить от русской заразы а это приведет к быстрому повышению уровня жизни и этот ШАГ БУДЕТ ексторонеординарным так как устранит возможность глобальной войны и наш успех приведет к параличу и изминению в русской империи -а ГЛАВНОЕ ЧТО НАРОД УКРАИНЫ ЭТО ПОДДЕРЖИТ

5
Гість

Цікаво, цікаво, пане чистильщик, як будеш чистити родини українців від "руської зарази".

Тобто ті роднии, які складаються 50 : 50 з українсько-руських, вірменських, грузинських, молдовських, болгарських, угорських та представників інших національностей, що віками живуть в Україні, захищали її від фашистів, відбудовували її після війни.

От такі скотиняки як ти і мріяли, у свій час, як віддати свою Батьківщину у складі СРСР чи окремо на поталу фашистам-нацистам у 1939-58 роках та нащадки яких і досі проявляють себе під різними поганьнялами: ПСи, С-14, НК, КУН, УНА УНСО, Сободита інших "партійотів", що нічого матерфального для народу, держави, країни не створили, а лише сприяли руйнуванню побудованої народом України держави.

Ско....ти.....ня...ки !!!!!

6
Гість

ПОчистить надо еще и от украинской заразы.И все будет Ок!

7

Залишилася дрібниця - почати!

8
Гість

.... і кінчити народ, країну, державу та саміх себе.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: