fbpx
Сьогодні
15:49 19 Лип 2020

Третина підприємств у світі скоротили працівників через пандемію COVID-19, – опитування Facebook

Майже 26% підприємств малого та середнього бізнесу мусили скоротити працівників через пандемію COVID-19.

Про це свідчать дані опитування, проведеного Facebook  у  партнерстві з Організацією економічного співробітництва та розвитку та Світовим банком.

Компанія опитала понад 30 тисяч керівників підприємств середнього та малого бізнесу з більш ніж 50 країн про те, як пандемія коронавірусу вплинула на їхню  роботу.

Понад чверть опитаних заявили, що вони закрилися в період з січня по травень цього року. У деяких країнах цей показник виріс до більш ніж 50%.

Опитування показує, що сильніше за інших постраждали маленькі підприємства, що належать і керуються однією особою та пов'язані зі сферою туризму та готельним бізнесом. Близько 54% ​​туристичних агентств та 47% малих підприємств, що працюють у  сфері готельного бізнесу та організації заходів були закриті.

Крім того, було виявлено значну гендерну нерівність в цьому питанні. Бізнес, очолюваний жінками, закривався на 7% частіше в порівнянні з бізнесом, очолюваним чоловіками. Було виявлено, що чим жорсткішими були обмеження в країні, тим більше компаній, очолюваних жінками, закривали свої двері.

"Ще й надто,  велика частина жінок-лідерів бізнесу керують мікропідприємств без найманих працівників, але малі підприємства, очолювані жінками, також зосереджені в секторах, які найбільшою мірою постраждали від карантинних заходів", — йдеться в доповіді.

З тих підприємств, які залишалися в робочому стані на момент проведення опитування (28-31 травня), чимало   скоротили  штат  та заявили про значне скорочення продажів.

"Третина з тих. хто працює  на цей  час повідомили, що вони скоротили свою робочу силу. Це тривожна ознака того, що криза браку  робочих місць може бути тривалою. І майже дві третини працюючих повідомили нам, що продажі скоротилися в порівнянні з аналогічним періодом минулого року — у багатьох випадках значно", —  зазначено в звіті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: