fbpx
Сьогодні
16:53 18 Лип 2020

Кабмін планує створити центри розвитку креативної економіки в регіонах

Уряд планує розвивати креативну економіку в регіонах – відповідні аспекти містить нова Державна стратегія регіонального розвитку, розроблена Мінрегіоном.

Зокрема, це стосується тих об'єктів, зазначає пресслужба міністерства, що забезпечують молодь робочими місцями, надають поштовх до розвитку суб'єктів МСБ та опосередковано створюють умови для появи десятків інших напрямків ділової активності і можливостей для працевлаштування.

"Сталий розвиток регіонів і креативна економіка – взаємопов'язані фактори, саме тому Мінрегіон підтримуватиме розвиток креативної економіки в регіонах. Мене надихають проєкти, які здатні підняти економіку, зупинити відтік молоді з країни та запровадити нові культурні та соціальні ініціативи відповідно до історичного та культурного контексту в різних регіонах.

Адже поєднання економічних чинників, креативних і культурних аспектів створюють потужні можливості, термін придатності яких дуже довготривалий", – зауважив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Мінрегіон наразі опрацьовує концепції та попереднє технічно-економічне обґрунтування створення центрів розвитку креативної економіки в різних регіонах. Також обговорюється можливість реалізації пілотних проєктів в кількох містах України.

"Економічний розвиток країни напряму залежить від розвитку кожного окремого регіону. Всі стейкхолдери це добре розуміють та підтримують. Наразі напрямком розвитку креативної економіки опікується не тільки "центр" у вигляді Мінрегіону, але й зацікавлені облдержадміністрації.

Впевнений, що створення мережі центрів розвитку креативної економіки сформує майданчик нових можливостей для розвитку та зростання регіонів та стане одним з дієвих інструментів розвитку регіонів і територіальних громад", – підкреслив Олексій Чернишов.

Попередньо планується, що центри розвитку креативної економіки включатимуть простори для навчання та коворкінгу, а також забезпечать доступ до фінансування та мікровиробництва.

Фінансування проєкту здійснюватиметься за рахунок державного бюджету, місцевих бюджетів і приватного сектору, зокрема приватних партнерів і донорів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Леонід Григорович

Уважаемый Алексей Чернышов На местах есть люди которые могут и знают как это сделать. И сделают все значительно эффективнее и быстрее.но для этого нужны условия. А ваша беда в том и состоит что вы не слышите и не знаете регионы и продолжаете им навязывать свои фантазии. Если вы не хотите на эту тему разговаривать или отсылаете предложения на рассмотрение в другие инстанции то эта игра в испорченный телефон .

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: