fbpx
Сьогодні 24/11/2020 10:53
14:02 16 Лип 2020

Кабмін встановив знижки орендарям державного майна на час карантину і поділив їх на три групи

Уряд схвалив надання знижок у 50-75% певним категоріям орендарів державного майна на час карантину, а також звільнення від плати за оренду для деяких суб'єктів господарювання залежно від виду їхньої діяльності.

Про це повідомляє пресслужба Фонду державного майна України.

Відповідно до ухваленої постанови, до переліку орендарів, які повністю звільняються від орендної плати за користування нерухомим державним майном на час карантину, належать:

  1. орендарі приміщень в учбових корпусах закладів освіти державної форми власності;
  2. орендарі приміщень для розміщення приватних закладів освіти і державних закладів освіти, що частково фінансуються з державного бюджету, закладів освіти, що фінансуються з місцевого бюджету, державних та комунальних закладів позашкільної освіти (крім оздоровчих закладів для дітей та молоді) та закладів дошкільної освіти, фізкультурно-спортивних закладів, бібліотек, музеїв та інші;
  3. орендарі приміщень з метою організації концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності, побутового обслуговування населення, здійснення туроператорської та турагентської діяльності.

Орендну плату за нерухоме державне майно зі знижкою на 50% сплачуватимуть:

  1. ті, хто використовує майно для розміщення закладів харчування, ксерокопіювальної техніки, комп'ютерних клубів та інтернет-кафе, торговельних об'єктів з продажу промислових товарів (крім таких, що здійснюють роздрібну торгівлю засобами гігієни) і продажу вживаних непродовольчих товарів, виставок образотворчої та книжкової продукції, виробленої в Україні, виставок непродовольчих товарів без здійснення торгівлі, готелів, транспортних підприємств із перевезення пасажирів, офісних приміщень;
  2. українські юридичні і фізичні особи, що є суб'єктами малого підприємництва, які провадять виробничу діяльність безпосередньо на орендованих виробничих площах;
  3. суб'єкти кінематографічної діяльності, основною діяльністю яких є кіновиробництво або технічне забезпечення і обслуговування.

Третя категорія орендарів отримала знижку в розмірі 75%, зазначили у ФДМУ. До них належать орендарі, які використовують нерухоме державне майно для розміщення на території аеропортів:

  1. кафе, барів, кафе-барів, закусочних, буфетів, кафетеріїв, ресторанів;
  2. ресторанів з нічним режимом роботи;
  3. їдалень, буфетів, які не здійснюють продажу товарів підакцизної групи;
  4. торговельних об'єктів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
Завантажити ще
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: