Документ підтримали 237 нардепів, передає "Інтерфакс-Україна".
Під час обговорення законопроєкту окремі народні депутати виступали проти розділу металобрухту на побутовий та промисловий та проти вимог до майданчиків, на яких збирається брухт. Але Рада не підтримала відповідні правки до проєкту закону.
У пояснювальній записці йдеться, що законопроєкт передбачає необхідність мати відеоспостереження у пунктах приймання металобрухту, що дозволяє ідентифікувати фізичну особу.
Також передбчається складання акта про приймання брухту – це, за словами авторів документа, також допомагає ідентифікації.
Законопроєкт №2426 про детінізацію операцій з металобрухтом зареєстрували у Раді у листопаді 2019 року, у січні 2020 року нардепи схвалили документ у першому читанні. Після цього економічний комітет ВР схвалив законопроєкт до другого читання.
За словами авторів документа, закон сприятиме подоланню корупційної складової на ринку металобрухуту України, а також відкриє можливості для залучення інвестицій і кредитних ресурсів для модернізації.
Повідомляється, що після прийняття цього закону, за попередніми розрахунками, з тіні виведуть близько 20 млрд грн оборотних коштів підприємств в сфері заготівлі металобрухту – у результаті цього держбюджет отримає близько 1 млрд грн додаткових щорічних надходжень.
Також підкреслюється, що закон дозволить офіційно оформити близько 10 тисяч працівників, а також – посилити їхню соціальну захищеність.
У переддень третьої річниці повномасштабного російського вторгнення, у самому серці Стамбула, на площі Шішхане, відбувся… Читати більше
В Україні зняли освітній серіал про технології, що дозволяють під час знеструмлень залишатися на зв’язку.… Читати більше
Перша віцепрем'єр-міністерка - міністерка економіки України Юлія Свириденко заявила, що на тимчасово окупованих територіях України… Читати більше
В Запорізькому училищі створили колекцію одягу зі скіфськими мотивами. 12 лютого у Парижі сукні представили… Читати більше
Британська розвідка спростувала слова глави кремля володимира путіна про те, що війська рф нібито перейшли… Читати більше
СБУ за три роки війни викрила 102 агентурні мережі ворога. Деякі з них готували замахи… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.