«Напередодні генеральний прокурор Венедіктова, як зазвичаєм, виступила з відосиком розповідаючи про те, що будуть ще інші кримінальні провадження проти Петра Порошенка за заявами звичайних людей, які надходять нібито з усієї України. І в цей же вечір [8 липня] за заявою звичайної людини Коломойського Офісом генерального прокурора було зареєстровано чотири кримінальних провадження», — сказав Головань.
За його словами, Коломойський виступив зі «стандартним набором» і його заяви стосуються ПриватБанку — Порошенко нібито перешкоджав діяльності банку, розголошував банківську таємницю, зловживав положенням і відмивав гроші.
Він назвав справи політичним переслідуванням з боку чинної влади. Адвокат упевнений, що перспектив в суді у цих справ немає.
«Ми бачили, що Ігор Коломойський і близькі йому люди зацікавлені у провадженнях, які стосуються Петра Порошенка. Але це перший момент, коли Коломойський особисто вийшов на арену. У нас настає новий етап у розвитку всіх цих справ. Це чудово ув'язується з усіма подіями навколо відставки керівництва Нацбанку. Це чудово ув'язується з судовими процесами з приводу повернення ПриватБанку під контроль Коломойського та близьких йому осіб», — сказав Новіков.
Адвокати не змогли відповісти, скільки зараз відкритих справ проти Порошенка, оскільки їх без повідомлення захисту «закривають і зливають». «Давайте вважати, що їх близько 30», — сказав Новіков.
8 липня Печерський суд розглядав питання про обрання запобіжного заходу Порошенку у справі про призначення Сергія Семочка. Він відпустив Порошенко без зобовʼязань. Ввечері цього ж дня генеральний прокурор виступила з відеозверненням, в якому сказала, що заяви про злочини пʼятого президента надходять з усієї країни.
Нещодавно керівник групи слідчих Держбюро розслідувань у «справах Порошенко» Олег Корецький заявляв про тиск. Він розповів, що низка справ проти Порошенка повинні бути закриті, оскільки там відсутні склади злочину.
Як повідомлялося, за даними слідства народного депутата Порошенка підозрюють у тому, що, будучи президентом України, в 2018 році шляхом видання явно злочинного наказу схилив військову службову особу – главу Служби зовнішньої розвідки (СЗР) України (на той момент ним був Єгор Божок) – до перевищення ним влади та службових повноважень, тобто до умисного вчинення дій, які явно виходять за межі наданих йому прав та повноважень, вчиненого в умовах особливого періоду (ч. 4 ст. 27 ч. 4 ст. 41 ч. 4 ст. 426-1 КК України).
Йдеться про призначення Сергія Семочка першим заступником керівника Служби зовнішньої розвідки.
З 25 грудня до 10 січня Львовом курсуватиме різдвяний трамвай з колядками. Він буде на маршруті… Читати більше
Миколаївський краєзнавець, колекціонер, моделіст Андрій Шинкаренко разом зі своїм сином Андрієм розробили та виготовили оригінальні… Читати більше
Українці у середу, 25 грудня, могли отримати фейкові повідомлення про заборгованість перед "Новою поштою". Проте… Читати більше
Оборонне відомство кодифікувало і допустило до постачання у підрозділах Сил оборони безпілотний авіаційний комплекс «Щедрик»… Читати більше
У Національному аерокосмічному університеті ім. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» відновили приміщення навчально-експериментальних майстерень, пошкоджених російськими… Читати більше
На борту літака авіакомпанії Azerbaijan Airlines, який сьогодні зранку впав поблизу Актау в Казахстані, перебувало… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.