Сьогодні 14/08/2020 10:10
00:19 09 Лип 2020

"Динамо" стало володарем Кубка України

У фіналі Кубка України з футболу полтавська "Ворскла" програла київському "Динамо" в серії пенальті

Рахунок у зустрічі відкрив нападник Руслан Степанюк, який зумів вразити ворота "Динамо" на 11-й хвилині. На 28-й кияни зрівняли, відзначився Беньямін Вербіч, повідомляє Еспресо.TV.

Командам не вдалось виявити переможця за 90 хвилин, через що довелось зіграти овертайми, які також завершились з рахунком 1:1, на "Ворсклу" і "Динамо" чекала серія пенальті, де сильнішими виявились київські гравці.

На шляху до фіналу "Ворскла" здолала ковалівський "Колос" в 1/8 фіналу, чернігівську "Десну" у чвертьфіналі, а у півфіналі полтавчани перемогли "Маріуполь" в серії пенальті.

"Динамо" пройшло донецький "Шахтар", "Олександрію" і "Минай".

"Динамо" – "Ворскла" 1:1 (серія пенальті 8:7)

Голи: Вербіч, 28 – Степанюк, 11