Про це Укрінформу повідомив директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев у понеділок.
"Зусиллями консула та адвоката було отримано згоду грецьких властей на пропуск у порядку виключення однієї з наших громадянок на територію Греції. Для зазначеної особи було зроблено виняток, як для студентки", – зазначив дипломат.
Як повідомлялося, 4 липня в аеропорту Афін затримали прибулих з Києва 17 громадян України через заборону на в'їзд до ЄС громадянам третіх країн; серед затриманих – двоє дітей 8 та 9 років.
Раніше повідомлялося, що повернення додому 17 українців заплановано на вівторок 7 липня.
Міністерство закордонних справ України вважає причиною вильоту українців до Греції з туристичною метою помилкою в роботі авіакомпаній.
Прем’єр-міністр Нідерландів Дік Схооф заявив, що його країна інвестує 700 млн євро у виробництво дронів… Читати більше
Глава Департаменту охорони здоров’я Міністерства оборони Оксана Сухорукова повідомила, що йде з посади. Протягом місяців… Читати більше
Виставка працює до 16 березня в “Українському домі”. Також у просторі відвідувачі зможуть творити самі.… Читати більше
У готелі в Кривому Розі, куди напередодні влучили російські балістичні ракети, перебували волонтери з України,… Читати більше
У ніч проти 6 березня російські війська атакували Україну двома балістичними ракетами "Іскандер" та 112… Читати більше
Зупинка обміну розвідданими між Сполученими Штатами та Україною може значно посилити російську авіацію, яка досі… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.