Про це передає Офіс Президента.
Глава держави оглянув станцію зернового терміналу Neptune Cargill. Це один з найбільших в Україні експортних морських терміналів з перевалки зернових вантажів.
Генеральний директор ТІС Андрій Ставніцер розповів Президентові про роботу терміналу, порядок прийому автомобілів з зерновими та перевірку на наявність перевантаження.
Також Андрій Ставніцер повідомив, що на території порту розташована залізнична станція з необхідною інфраструктурою.
Гендиректор ТІС акцентував увагу на важливості забезпечення рівних умов діяльності для приватних і державних стивідорних компаній. Останні, одержуючи державну підтримку та доступ до фінансування з держбюджету, мають конкурентну перевагу на ринку над приватними компаніями.
Володимир Зеленський запевнив, що забезпечення чесних і конкурентних умов для підприємців – одна з його головних цілей як Президента.
«Дуже важливо створити чесні та конкурентні умови для людей, які бажають розвивати підприємництво в Україні. І ми крок за кроком йдемо до цієї мети», – сказав Глава держави.
Президент також відвідав підприємство «ТІС – Контейнерний термінал». У 2019 році контейнерообіг тут збільшився на 75% – до 220 тис. TEU.
ТІС – перший український порт, який у 2020-му залучив глобального інвестора – DP World: у червні компанії оголосили про завершення угоди щодо придбання DP World контрольного пакету – 51% акцій Контейнерного терміналу ТІС. За перше півріччя 2020 року ТІС перевалив 17,4 млн тонн вантажів, збільшивши вантажообіг на 21,6%. З моменту створення ТІС залучив понад 770 мільйонів доларів інвестицій.
Під час робочої поїздки на Одещину Президент також зустрівся з очільником державного торговельного порту «Южний» Олександром Олійником, який розповів, що товарообіг порту у першому півріччі 2020 року досяг 10,6 мільйона тонн, що на 61% більше, ніж за аналогічний період попереднього року.
За словами Олександра Олійника, держпідприємство має значні економічні показники в першій половині 2020 року. Прибуток за п'ять місяців зріс на 1304%. З січня по травень податкові виплати до бюджетів всіх рівнів склали 534 млн 198 тис. грн, це на 281,5 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Частина прибутку інвестується в розвиток підприємства і нарощування виробництва. Від початку року запущені проекти модернізації потужностей – перевантажувальних комплексів імпортних і експортних вантажів, комплексу вагоноперекидача.
Ключовим напрямком розвитку підприємства є диверсифікація вантажів. Структура вантажообігу включає експортні, імпортні, транзитні вантажі та каботаж.
У Києві відбулася конференція «Презентація реєстру Музейного фонду України». Це підсумковий захід проєкту «Впровадження системи… Читати більше
За час роботи ініціативи «Зерно з України» вдалося врятувати від голоду 20 мільйонів людей, наголосив… Читати більше
Вперше британський журнал Times Higher Education представив Interdisciplinary Science Rankings 2025, де оцінив внесок університетів… Читати більше
На території тимчасово окупованої частини Херсонської області посилилися репресії відносно проукраїнських дітей. Зокрема, так звані… Читати більше
російська федерація розробила цілу систему катувань для полонених. Окремих “спеціалістів” навіть навчають різним видам тортур.… Читати більше
Президент Володимир Зеленський висловив впевненість, що очільник Кремля володимир путін поставив завдання російському військовому командуванню витіснити українські… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.