Сьогодні
21:55 04 Лип 2020

"Динамо" поступилося "Шахтарю" і може опуститься на 4 місце

Донецький "Шахтар" переміг "Динамо" в матчі 29 української Прем'єр-ліги.

Зустріч на столичному НСК "Олімпійський" завершилася з рахунком 3:2, передає РБК-Україна.

"Гірники" забили двічі в першому таймі: Степаненко відкрив рахунок на 31 хвилині, а через вісім хвилин Коноплянка дальнім ударом подвоїв перевагу команди.

"Динамо" розпочало відіграватися вже в другому таймі. Спочатку Вербич на 51 хвилині відіграв один, а на 67 де Пена зрівняв рахунок.

Перемогу команді Луїша Каштру приніс Алан Патрік. Кияни догравали матч у меншості. Уже в компенсований час Піваріч отримав пряму червону за підкат проти Алана Патріка.

"Шахтар", який дострокового гарантував собі чемпіонство, набрав 75 очок. "Динамо" з 55 пунктами в активі залишається на другій позиції. Шанс обійти команду Олексія Михайличенка отримали "Зоря" (53 очки) і "Десна" (52), якщо завтра переможуть "Олександрію" і "Колос" відповідно. Командам залишилося зіграти по три матчі в чемпіонаті.

Тепер в обох клубів по 24 перемоги в очних матчах УПЛ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.