Фото ОП
Про це повідомив Офіс президента.
"Надане Італією обладнання допоможе нам швидше впоратися з ліквідацією наслідків стихії та відновити постраждалу інфраструктуру Прикарпаття. Дякую за оперативність ухвалення вашого рішення та доставку в Україну гуманітарної допомоги", – зазначив Зеленський.
Джузеппе Конте натомість подякував Україні за направлення українських лікарів, які допомагали боротися з COVID-19 в Італії.
Співрозмовники висловили сподівання на відновлення регулярного авіасполучення між двома державами вже найближчим часом. Прем'єр-міністр Італії наголосив, що дуже цінує українських туристів.
Окрема увага була приділена безпековій ситуації на сході України. Зеленський констатував слабкий прогрес у виконанні домовленостей Паризького саміту в Нормандському форматі, хоча Україна зі свого боку дотримується всіх взятих на себе зобов'язань.
Президент зазначив, що сподівається на справедливе рішення італійського суду щодо українського нацгвардійця Віталія Марківа та його якнайшвидше повернення в Україну.
Зеленський нагадав про запрошення Джузеппе Конте до України, а прем'єр Італії висловив сподівання, що цей візит може відбутися до кінця поточного року.
Також прем'єр Італії побажав якнайшвидшого одужання першій леді Олені Зеленській.
У застосунку для військових Армія+ запрацював звіт про ураження ворожих обʼєктів. Підтвердження пошкодження чи знищення… Читати більше
Японія допомагатиме Україні відновлювати та підвищувати родючість земель для сільського господарства за допомогою нанобульбашок —… Читати більше
Уряд затвердив порядок та умови надання субвенції для бюджету Харкова на аварійно-відновлювальні роботи житлово-комунальної сфери.… Читати більше
Кабінет міністрів України призначив двох нових заступників глави Міноборони. Посади отримали Євген Мойсюк і Валерій… Читати більше
У лютому 2025 року між Україною та Європейським Союзом відбулося перше трубопровідне постачання біометану. Експорт… Читати більше
У резонансній справі про зґвалтування дівчинки на Закарпатті Суд оголосив новий вирок. Трьох фігурантів відправили… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.