fbpx
Сьогодні
14:29 26 Чер 2020

Херсонський порт передали в концесію, - міністр інфраструктури

Сьогодні уклали перший концесійний договір морського порту. У присутності президента Володимира Зеленського передали в концесію грузинсько-швейцарській компанії-консорціуму "Рисоіл-Херсон" Херсонський морський торговельний порт.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Концесіонер повинен щороку сплачувати концесійний платіж у розмірі щонайменше 12 млн гривень з урахуванням індексації та 7% від чистого доходу концесіонера.

"Що це дасть?

  • Стабільний розвиток, збережені та нові робочі місця, добробут всього міста і регіону, сприятливі умови для зростання економіки.
  • Компанія-концесіонер ТОВ "Рисоіл-Херсон" інвестує у розвиток порту близько 300 млн грн. Ще понад 18 млн буде вкладено в місцеву інфраструктуру. Концесія укладена на 30 років, але вже у 2030-му концесіонер зобов'язується забезпечити обсяги перевалки вантажів порту на рівні не менше 1,36 млн тонн.
  • Збережені робочі місця, гідна оплата праці співробітників та безперервна діяльність порту. "Рисоіл-Херсон" зобов'язується збільшити до 80% частки вантажів, що прямують до порту з використанням залізничного, внутрішнього водного та інших видів транспорту, крім автомобільного.
  • Концесіонер проспівфінансує ремонт дорожнього покриття вулиць на шляху до порту та новий майданчик для стоянки вантажівок на в'їзді до міста.

Продовжуємо активну роботу щодо концесії інших портів, а також важливих об'єктів дорожнього будівництва, аеропортів та залізничних вокзалів.

Концесія порту Ольвія буде підписана найближчим часом, порт Чорноморськ – наступний концесійний проєкт", – додав міністр.

Зеленський херсон порт

Концесія — договір про передачу природних багатств, підприємств, інших господарських об'єктів, що належать державі чи територіальній громаді, в тимчасову експлуатацію іншим державам, іноземним фірмам, приватним особам.

Концесійна угода – форма державно-приватного партнерства, залучення приватного сектора в ефективне управління державною власністю або в надання послуг, зазвичай надається державою, на взаємовигідних умовах.

Рубрика:
Політика

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

10 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Гість

Все традиційно на державних ресурсах зароблятимуть приватні компанії - це і є концесія. А якщо зявиться шанс на монополію то просто заберуть у приватні руки. Дожились. Жиди українські порти мафії дарують.

2
Гість

Самый главный вопрос - это контроль за исполнением инвестиционных обязательств концессионером,
ТОВ "Рисоіл-Херсон"обязан инвестировать в развитие порта не мене 300 млн. грн.
Вот как раз этот вопрос нужно взять на особый контроль государству в лице министерства инфраструктуры.

3
Гість

Наївний. Колі цє біло таке, виконання інвестзобовязань?

4
Пришта

Херсон должен со временем стать жемчужиной Юга Украины наряду с Адэссой.

5

кому передали в консесію порт секрет ,мабуть російським агресорам

6

Теж саме було при більшовиках до взяття влади Сталіним і його оточенням, а саме Троцький і його поплічники віддали у концесію повністю лісове господарство в деяких областях Росії, тех саме було з шахтами Донбасу. Сировина для виготовлення алюмінію перейшла у володіння спекулянта мирового гатунку, п. Хамера. Нафтові родовища Кавказу також опинилися в руках шахраїв світового гатунку. Все це призвело до знецінення людської праці, до фактичного пограбунку держави. Сьогодні бачимо копії дій троцькістських виродків, і не дуже важко зазирнути в майбутнє і сказати, що далі буде з Україною.

7
Гість

У тебя в мозгах какой то дремучий лес

8
Гість

Як нема розуму, то ніяка концесія не допоможе.

Кишені відкатами за послугу, поступливість звичайно поповнити може.

А народу як завжди: "Дайте термін, інвсетори вже йдуть, все наладиться, життя покращиться".

Забувають лиша додати: "На тім світі".

Гогола перещеголяли, бо "Злодії на злодіях сидять і правоохоронцями поганяють".

Тьху, тьху !!!

Гидко дивитись на ці "чесні, справедливі, безкорисливі" рила.

9
Василь

Від промислової країни скотилися до реміснично-кустарного виробництва, знищивши тисячі підприємств машинободівної, верстатобудівної, автобудівної, приладобудівної та інших галузей, спочатку роздавши за безцінь, так званим, інвесторам. Тепер дійшла черга до портів. Бо тяму не має, що робити, а кармани напхати треба встигнути за період каденції.

10
Гість

Дещо неконкурентно здатне. Ви ж не слухаєте магнітофон радянський замісь компютера американського і замісь жигулі ауді чи фольцваген. Та порти - не бувають неприбуткові і неконкурентні. Тут тупо крадуть можливості в безгосподарників. А узелених виправдання традиційне: що з нас ми ж дурники, можемо лише продати і не питайте як і по скільки.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: