fbpx
Сьогодні 02/07/2020 14:02
14:29 26 Чер 2020

Херсонський порт передали в концесію, - міністр інфраструктури

Сьогодні уклали перший концесійний договір морського порту. У присутності президента Володимира Зеленського передали в концесію грузинсько-швейцарській компанії-консорціуму "Рисоіл-Херсон" Херсонський морський торговельний порт.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Концесіонер повинен щороку сплачувати концесійний платіж у розмірі щонайменше 12 млн гривень з урахуванням індексації та 7% від чистого доходу концесіонера.

"Що це дасть?

  • Стабільний розвиток, збережені та нові робочі місця, добробут всього міста і регіону, сприятливі умови для зростання економіки.
  • Компанія-концесіонер ТОВ "Рисоіл-Херсон" інвестує у розвиток порту близько 300 млн грн. Ще понад 18 млн буде вкладено в місцеву інфраструктуру. Концесія укладена на 30 років, але вже у 2030-му концесіонер зобов'язується забезпечити обсяги перевалки вантажів порту на рівні не менше 1,36 млн тонн.
  • Збережені робочі місця, гідна оплата праці співробітників та безперервна діяльність порту. "Рисоіл-Херсон" зобов'язується збільшити до 80% частки вантажів, що прямують до порту з використанням залізничного, внутрішнього водного та інших видів транспорту, крім автомобільного.
  • Концесіонер проспівфінансує ремонт дорожнього покриття вулиць на шляху до порту та новий майданчик для стоянки вантажівок на в'їзді до міста.

Продовжуємо активну роботу щодо концесії інших портів, а також важливих об'єктів дорожнього будівництва, аеропортів та залізничних вокзалів.

Концесія порту Ольвія буде підписана найближчим часом, порт Чорноморськ – наступний концесійний проєкт", – додав міністр.

Зеленський херсон порт

Концесія — договір про передачу природних багатств, підприємств, інших господарських об'єктів, що належать державі чи територіальній громаді, в тимчасову експлуатацію іншим державам, іноземним фірмам, приватним особам.

Концесійна угода – форма державно-приватного партнерства, залучення приватного сектора в ефективне управління державною власністю або в надання послуг, зазвичай надається державою, на взаємовигідних умовах.

Рубрика:
Політика

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

10 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Гість

Все традиційно на державних ресурсах зароблятимуть приватні компанії - це і є концесія. А якщо зявиться шанс на монополію то просто заберуть у приватні руки. Дожились. Жиди українські порти мафії дарують.

2
Гість

Самый главный вопрос - это контроль за исполнением инвестиционных обязательств концессионером,
ТОВ "Рисоіл-Херсон"обязан инвестировать в развитие порта не мене 300 млн. грн.
Вот как раз этот вопрос нужно взять на особый контроль государству в лице министерства инфраструктуры.

3
Гість

Наївний. Колі цє біло таке, виконання інвестзобовязань?

4
Пришта

Херсон должен со временем стать жемчужиной Юга Украины наряду с Адэссой.

5

кому передали в консесію порт секрет ,мабуть російським агресорам

6

Теж саме було при більшовиках до взяття влади Сталіним і його оточенням, а саме Троцький і його поплічники віддали у концесію повністю лісове господарство в деяких областях Росії, тех саме було з шахтами Донбасу. Сировина для виготовлення алюмінію перейшла у володіння спекулянта мирового гатунку, п. Хамера. Нафтові родовища Кавказу також опинилися в руках шахраїв світового гатунку. Все це призвело до знецінення людської праці, до фактичного пограбунку держави. Сьогодні бачимо копії дій троцькістських виродків, і не дуже важко зазирнути в майбутнє і сказати, що далі буде з Україною.

7
Гість

У тебя в мозгах какой то дремучий лес

8
Гість

Як нема розуму, то ніяка концесія не допоможе.

Кишені відкатами за послугу, поступливість звичайно поповнити може.

А народу як завжди: "Дайте термін, інвсетори вже йдуть, все наладиться, життя покращиться".

Забувають лиша додати: "На тім світі".

Гогола перещеголяли, бо "Злодії на злодіях сидять і правоохоронцями поганяють".

Тьху, тьху !!!

Гидко дивитись на ці "чесні, справедливі, безкорисливі" рила.

9
Василь

Від промислової країни скотилися до реміснично-кустарного виробництва, знищивши тисячі підприємств машинободівної, верстатобудівної, автобудівної, приладобудівної та інших галузей, спочатку роздавши за безцінь, так званим, інвесторам. Тепер дійшла черга до портів. Бо тяму не має, що робити, а кармани напхати треба встигнути за період каденції.

10
Гість

Дещо неконкурентно здатне. Ви ж не слухаєте магнітофон радянський замісь компютера американського і замісь жигулі ауді чи фольцваген. Та порти - не бувають неприбуткові і неконкурентні. Тут тупо крадуть можливості в безгосподарників. А узелених виправдання традиційне: що з нас ми ж дурники, можемо лише продати і не питайте як і по скільки.

Завантажити ще
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: