Про це він оголосив на пресбрифінгу.
"Уряд, органи місцевого самоврядування, департаменти освіти, головні державні санітарні лікарі областей, директора шкіл, вчителі зробили все можливе для того, щоб гарантувати безпечне проведення Зовнішнього незалежного оцінювання в умовах карантину.
Дотримуйтесь карантинних заходів, обмежте сьогодні, 24 червня, свою мобільність, не відвідуйте місця масового скупчення людей, мийте руки, обробляйте руки антисептиком, носіть маски у громадських будівлях", – розповів він.
Також він додав, що 25 червня в кожній школі, яка є пунктом тестування, будуть організовані чіткі маршрути заходу учнів до території.
"На вході розроблені певні графіки. Дітей, які будуть приходити на ЗНО, перед входом опитають про стан здоров'я, їм виміряють температуру, показана чітко визначена аудиторія, де буде здаватися ЗНО, по стрілках учасники проходять до своєї аудиторії, в аудиторії буде 15 людей, а стільці так розставлені, щоб дистанція була не менше 1.2 метри", – каже Ляшко.
Він стверджує, що по школах розставлені антисептики для рук, в наявності будуть мило, проточна вода та паперові рушники, а на вході всім будуть надані захисні маски, медичні працівники матимуть захисні костюми.
Данія виділить 405 мільйонів крон ($56,8 мільйона) на гуманітарну допомогу та зусилля із відновлення в… Читати більше
Рада Європейського Союзу в роковини повномасштабного вторгнення, 24 лютого, ухвалила 16-й пакет санкцій проти росії.… Читати більше
У ніч проти 24 лютого Підрозділи Сил безпілотних систем Збройних Сил України, Головного управління розвідки,… Читати більше
Низка лідерів країн Балтії, Європи та Канади у третю річницю повномасштабного вторгнення росії прибули до… Читати більше
24 лютого - треті роковини повномасштабного вторгнення росії в Україну. Президент Володимир Зеленський та та… Читати більше
Найактивніше минулої доби російська армія атакувала Курський та Покровський напрямки. Загалом на фронті відбулося 96… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.