Ігор Суркіс
Про це в Facebook написав міністр юстиції Денис Малюська.
Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 15 червня.
"Велика палата Верховного Суду припинила провадження у справі Суркісів". Проблема як мінімум відкладається. Чекаємо тексти постанов", – написав Малюська.
Зазначимо, таким чином, Верховний суд задовольнив клопотання Національного банку України і Кабінету міністрів про зупинення справи. При цьому представники сім'ї Суркісів мають право звернутися з новим позовом у суд цивільної юстиції.
Нагадаємо, що суддя Печерського районного суду Києва Підпалий 25 лютого 2020 року вирішуючи питання про роз'яснення, за заявою державного виконавця Мін'юсту, ухвали про забезпечення позову шести англійських компаній Суркісів, розгляд якого зупинено ще в 2017 році, фактично прийняв рішення, яким зобов'язав ПриватБанк виплачувати цим компаніям кошти, які були ними розміщені на рахунках Кіпрської філії Приватбанк ще в 2012—2014 роках, а також відсотки, які за умовами таких договорів повинні були нараховуватися з моменту укладення депозитного договору до 17 лютого 2020 року — це $ 259 млн. Ці кошти ПриватБанк планував направити у держбюджет.
Вже 15 червня 2020 Велика палата Верховного Суду продовжить розгляд іншої справи за позовом сім'ї Суркісів, а саме про скасування рішення НБУ щодо визначення членів сім'ї Суркісів пов'язаними з ПриватБанком особами та про визнання недійсними договорів обміну їх депозитів обсягом 1 млрд грн на акції додаткової емісії ПриватБанку у час націоналізації (Bail-in).
До пʼяти зросла кількість загиблих внаслідок російського ракетного удару по готелю у місті Кривий Ріг,… Читати більше
У Брюсселі 6 березня президент Володимир Зеленський зустрівся з головою Європейської ради Антоніу Коштою та… Читати більше
У рамках реалізації спільного з ЄБРР проєкту "Надзвичайна підтримка української залізниці" національний перевізник отримає 10… Читати більше
Мармур століттями асоціювався з розкішшю, елегантністю та вишуканим смаком. Але у світі, де постійно з'являються… Читати більше
Східний Варіант дізнався, скільки начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін заробив за минулий 2024 рік, а… Читати більше
Україні вдалося повернути ще сімох українських дітей віком від 5 до 16 років з тимчасово… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.