fbpx
Сьогодні
17:54 02 Чер 2020

Рада у першому читанні підтримала кроки з дерегуляції бізнесу: що зміниться

Фото Reuters

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроект № 3361 про перші кроки з дерегуляції бізнесу.

"За" проголосували 264 нардепи.

Документ передбачає, що в разі наявності у суб'єкта господарювання із середнім та/або незначним ступенями ризику чинного договору добровільного страхування цивільної відповідальності суб'єктів господарювання за шкоду, яка може бути заподіяна життю, здоров'ю, майну третіх осіб та навколишньому середовищу в результаті небезпечної події, що може виникнути на території та/або об'єкти нерухомості, періодичність проведення планових перевірок таких суб'єктів збільшується на термін дії договору страхування відповідальності.

Але для суб'єктів господарювання із середнім ступенем ризику відсутність планових перевірок може бути не більше шести років підряд, а для суб'єктів господарювання з незначним ступенем ризику – не більше десяти.

Рада у першому читанні підтримала кроки з дерегуляції бізнесу

Згідно з проектом закону, вищезазначена норма не діє для підприємств, установ, організацій державної та комунальної форми власності, об'єктів підвищеної небезпеки, включаючи пожежовибухонебезпечні об'єкти та об'єкти, господарська діяльність на яких може призвести до аварій екологічного і санітарно-епідеміологічного характеру.

Договір страхування відповідальності укладають відповідно до заяви суб'єкта господарювання на підставі акта оцінки території та/або об'єкта нерухомості на відповідність вимогам техногенної та пожежної безпеки.

Також передбачається, що страховик і суб'єкт господарювання подають інформацію про укладення договору страхування відповідальності до ДержНС. У разі дострокового припинення дії договору страхування відповідальності, страховик протягом 10 робочих днів із дня припинення дії договору письмово повідомляє про це ДержНС.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: