У “Слузі народу” сказали, коли Рада відновить роботу у звичайному режимі

Верховна Рада України 2 червня відновить роботу в звичайному режимі

Про це повідомила в суботу, 30 травня, заступник голови фракції Слуга народу Євгенія Кравчук у Facebook.

"Нових випадків захворювання на COVID-19 серед депутатів поки що немає – всі тести тих, хто контактував з Валерієм Божичем – негативні", – повідомила вона.

Наголошується, що депутати почнуть робочий тиждень з розгляду програми уряду.

Кравчук підкреслила, що абсолютна більшість комітетів Ради не підтримали текст, поданий в квітні Кабміном, і надали свої рекомендації щодо його зміни.

"Мабуть голосування в залі буде аналогічним і програму відправимо на доопрацювання. За законом уряд має внести доопрацьований варіант і парламент розгляне його протягом 15 днів. Розраховуємо отримати детальний і більш конкретний документ, який врахує рекомендації народних депутатів", – написала вона.

Крім того, на порядку денному у другому читанні значиться законопроект про "злодіїв в законі", постанови від комітету у закордонних справах, пакет законопроектів від "цифрового" комітету – про хмарні послуги, про електронні комунікації, про захист телекомунікаційних мереж.

"Також у планах голосування у другому читанні законопроект з пакету порятунку креативних індустрій. І важливі зміни у виборче законодавство: зокрема щодо впровадження партійних списків на місцевих виборах в міських ОТГ, де не менше 15 тис. населення (зараз – 90 тис), зменшення застави за участь у виборах в 4 рази, паралельне висунення до рад різного рівня і багато іншого – в першому читанні", – уточнила Кравчук.

Нагадаємо, у народного депутата від фракції "Батьківщина" Олега Мейдича діагностували COVID-19.

Повідомлялося, що фракція "Батьківщина" пішла на ізоляцію, бо нардеп захворів COVID-19.

Рада скасувала засідання 21 та 22 травня через новий випадок COVID-19 серед нардепів.

Свіжі дописи

  • Новини

З нагоди третьої річниці великої війни у ряді міст світу пройшли марші підтримки України

У переддень третьої річниці повномасштабного російського вторгнення, у самому серці Стамбула, на площі Шішхане, відбувся… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Як залишатися онлайн під час знеструмлень: на Дія.Освіта вийшов новий серіал

В Україні зняли освітній серіал про технології, що дозволяють під час знеструмлень залишатися на зв’язку.… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Свириденко заявила, що на окупованих територіях України розміщені критичні матеріали на $350 мільярдів

Перша віцепрем'єр-міністерка - міністерка економіки України Юлія Свириденко заявила, що на тимчасово окупованих територіях України… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Запорізьку колекцію одягу зі скіфськими мотивами представили у французькій столиці

В Запорізькому училищі створили колекцію одягу зі скіфськими мотивами. 12 лютого у Парижі сукні представили… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Розвідка Британії спростувала слова диктатора рф про перетин російськими військами кордону в Сумській області

Британська розвідка спростувала слова глави кремля володимира путіна про те, що війська рф нібито перейшли… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

За три роки війни СБУ викрила 102 агентурні мережі, деякі з них готували замахи на Зеленського та Буданова, – Малюк

СБУ за три роки війни викрила 102 агентурні мережі ворога. Деякі з них готували замахи… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025

Цей сайт використовує Cookies.