Про це пише "УП" з посилання на інтерв'ю з членами Кабміну.
Щодня о 8.30 ранку у себе в кабінеті Шмигаль за невеликим круглим столом збирає Вадима Пристайка (віцепрем'єр з питань євроінтеграції) , Михайла Федорова (віцепрем'єр з питань цифрової трансформації) і Олексія Резнікова (віцепрем'єр з питань тимчасово окупованих територій) пити чай, цю церемонію в уряді жартома називають "чайним кабінетом".
Один із членів "чайного кабінету": "Це така щоденна "планірка". Він питає, що там у нас, що в міністерствах, які ми куруємо, які новини, плани. А ми маємо змогу оперативно вирішити якісь питання, які потребують його уваги".
За словами іншого віцепрем'єра, все "виглядає дуже цивільно, як на Заході".
Сам Шмигаль розповів, що приніс цю практику зі Львова.
Шмигаль: "Це з мого попереднього досвіду роботи у Львівській ОДА. Я коли туди прийшов у 2009 році керівником департаменту економіки, у мене там було шість заступників. Досвідчені старші люди, і у них була традиція: завжди о 8.45 пити чай по черзі в кабінеті у кожного. Це виходила дуже класна координація. Коли ти викликаєш заступника на нараду – це одна справа, а коли всі зранку зійшлися, то це дозволяє відчувати одне одного і дає хороший командний результат".
Прем'єр наголошує на важливості віцепрем'єрів у його уряді. Він воліє, щоб його віцепрем'єри займались куруванням міністерств і були проміжною ланкою між прем'єром і міністрами.
Шмигаль пояснює повернення до такої схеми роботи тим, що він не може сам керувати усім урядом і він буде делегувати певні повноваження.
7 лютого в різних містах Словаччини та за її межами знову почалися акції протесту проти уряду словацького… Читати більше
Президент США Дональд Трамп заявив, що хоче провести зустріч зі своїм українським колегою Володимиром Зеленським… Читати більше
Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю вийти під… Читати більше
На Харківщині запрацювали два нові регіональні офіси «Зроблено в Україні» для підтримки мікро- та малого… Читати більше
За півтора року роботи українського морського коридору було перевезено 100 мільйонів тонн вантажів у 53… Читати більше
У 2025 році на програму виробництва та закупівлі зброї передбачено рекордний бюджет — щонайменше 739… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.