fbpx
Сьогодні 14/07/2020 19:24
18:43 24 Тра 2020

У Німеччині посол гостро відповів на пропозиції припинити санкції проти РФ за окупацію Крима

Фото: germany.mfa.gov.ua

Посол України у Німеччині Андрій Мельник розкритикував міністра землі Бранденбург з питань Європи Катрін Ланґе (СДПН), яка днями вимагала припинення санкцій проти Росії, накладених у 2014 році після анексії Криму.

Про це інформує "Укрінформ".

"У Берліні ми запровадили дуже чітку схему, яка працює як швейцарський годинник: кожен німецький політик, який робить заяви, що йдуть усупереч національним інтересам України, одразу ж отримує від Посольства рішучу відсіч завдяки важкій артилерії — впливовим німецьким ЗМІ", – зазначив посол.

Особливо "жорстко доводиться опускати на грішну землю тих, хто недолуго заграє із Росією", зазначив Мельник.

"Ця тактика завжди спрацьовує, адже ніхто з німецьких політиків не любить жорсткої публічної критики на свою адресу. Вони надзвичайно чутливо і болісно реагують на такі недипломатичні медійні наїзди, особливо на передових шпальтах провідних газет", – зауважив посол.

Він підкреслив, що такі інформприводи дають українській дипмісії змогу просунути у суспільному просторі Німеччини стратегічно важливі для України меседжі, насамперед щодо отримання від Берліна перспективи членства України в Євросоюзі.

Ланґе у своїй статті для Märkische Allgemeine Zeitung зазначила, що стосунки між ЄС і Росією "забуксували" і є "незадовільними", що "накладені санкції шкодять Росії та Німеччині, а з іншого боку — не допомагають Криму", отже сенсу в них немає.

Український посол назвав такі висловлювання політика "безвідповідальними" і "такими, що викликають здивування".

У тій самій газеті він заявив, що висловлювання пані Ланґе "завдає удару в спину Федеральному уряду Німеччини, якому українці дуже вдячні, а також усім партнерам в ЄС, які солідарно запровадили ці каральні заходи проти Кремля".

"Санкції проти Росії є єдиним ефективним засобом політичного тиску, щоб запобігти набагато масштабнішій війні та примусити господаря Кремля сидіти за столом переговорів", – наголосив посол.

І додав: "Всі ті політики, які ставлять під сумнів економічні санкції, керуючись суто популістськими мотивами, автоматично виступають за військовий сценарій розв'язання конфлікту".

Мельник висловив сподівання, що це "не той варіант, якому надає перевагу німецька соціал-демократія".

Посол також нагадав, що санкції проти Росії були введені як солідарна реакція Німеччини та всіх країн ЄС на кричущі порушення міжнародного права та воєнні злочини Путіна. Він додав, що українцям хотілося б жорсткіших каральних заходів щодо Москви, проте цього не вдалося реалізувати з політичних причин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

4 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Покінь

А та Кетрін Ланґе, що ? З переляку - склала добровільно повноваження міністерки ?

І поїхала на заробітки до Пільщі ?

Пане, поосел, краще ти би занялися б підготовкою вирішення питань щодо розвитку з Нимеччиною стосунків про участь німців у відродженні економіки України шляхом отримання технологій, техніки, відбудови новітніх металургійних, харчових, цукрових та інших сільгоспереробних виробництв, автозбиральних, а ще краще власних українських автовиробництв.

А отримувати зарплату поосла, непоганеньку либонь, любий із штатних працівників "95-го кварталу" зможе.

Що - що, а кадри цього виродництва як раз специ у критиканствах для окозамилювання народу думок стосовно реальних проблем у країні.

2
Гість

Не тобі, Покінь, (поганяло чи кличка) міністрові свої безтолкові поради давати. Ти би, Покінь, краще граматику вивчив і не позорився на увесь інтернет своєю безграмотністю, а то таке враження, що це ти з переляку вискочив, як "Гриць з конопель" і щось таке нашкрябав, що і сам не зрозумів куди воно "чи в тин, чи у ворота". Народна мудрість: "Кожен дурак прагне розумного вчити", - то це про тебе, Покінь.

3
Гість

Не тобі, Покінь, (поганяло чи кличка) міністрові свої безтолкові поради давати. Ти би, Покінь, краще граматику вивчив і не позорився на увесь інтернет своєю безграмотністю, а то таке враження, що це ти з переляку вискочив, як "Гриць з конопель" і щось таке нашкрябав, що і сам не зрозумів куди воно "чи в тин, чи у ворота". Народна мудрість: "Кожен дурак прагне розумного вчити", - то це про тебе, Покінь.

4
Гість

Пригнав оце череду з пасовиська, зайшов в Інтернет та бачу: на моє одне коментування надійшло від якогось видать оплачуванного писяча аж два коменти в тему.

Так от щодо "Народної мудрості", на яку ти, пане, посилаєшся, я тобі можу зауважити таке.

У нас на курсах підвищення кваліфікації сільських пастухів та чабанів якось виступав один настоящий професор і він казав: "Нє тот дурак, кто дурак, а тот дурак, кто нє дурак, а всьо-таки дурак".

Що він цим хотів сказати ні тобі грамотєю, ні міністрам, яких ти так ревно захищаєш, скоріш за все залишиться незрозумілим.

А щодо компетентності наших новітніх міністрів, не лише МЗС, а інших різних міністрів та міністерок, то сам знаєш, який їх рівень.

І люд пересічний знає, а ще більше, відчуває на своїй шкірі, кишківнику, шлунку та, загалом, своєму житті.

Он повідомляють, що у нас всього 400000 безробітних в Україні, а питання виникає таке:

а ті 10 чи 12 млн. люду українського, самого працездатного - це що зі статистики, як реально безробітні в Україні, виключені ? Чи вони вже не наші громадяни ?

А щодо міністрів наших, особливо таких, від яких через два-три дні наш Ґ - "ЗЕ" тута ж позбавляється, то таких, дійсно, ні кожен дурак, ні кожен не дурак не зможе понавчати, а на самокатах їздити по робочих кабінетах, в капцях на робочий стіл залізти, на паради ЛГБТ на обмін досвідом, вони самі добре навчились.

Завантажити ще
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: