fbpx
Сьогодні 06/06/2020 22:30
22:56 18 Тра 2020

"Нафтогаз" пояснив, чому вода на плитах закипає довше, а полум'я не синє

Українських споживачів природнього газу запевнили, що вода на їхніх плитах гріється довго, а полум'я має не синє забарвлення не через погану якість палива.

Причина насправді криється у проблемах із газовим обладнанням або надто низькому тиску в розподільній мережі. Таке пояснення оприлюднили на сайті "Нафтогазу України".

У компанії наголосили, що в магістральному газопроводі газ рухається під великим тиском –1,2-7,5 МПа. Далі з цієї великої труби він потрапляє до труб меншого діаметра – розподільних мереж. Відповідно, знижується й тиск газу – до 0,005-1,2 МПа. Від розподільних мереж газ потрапляє до підвідних газопроводів зі зниженням тиску до 0,0007-0,005 МПа. Якщо тиск нижче норми, то якість горіння газу погіршується.

"Весь газ, який видобувається та імпортується, опиняється в одній трубопровідній системі. Спочатку це великий магістральний газопровід, далі – розподільні мережі, а потім – підвідні газопроводи (ті труби, якими газ доставляється до будинків споживачів)", – розповіли у компанії.

"До цих мереж потрапляє лише газ із певними фізико-хімічними властивостями. Якість газу на відповідність вимогам держстандарту перевіряють 65 атестованих лабораторій по всій території України. Також визначається середня теплота згоряння газу в кожному регіоні. Тому газ поганої якості не може потрапити до магістрального газопроводу", – переконані в "Нафтогазі України".

Відтак, у разі виникнення проблем із газопостачанням там українцям порадили звертатися до служби газу за номером 104.

Підсумовуючи, у "Нафтогазі України" нагадали, що впродовж уже кількох років обговорюється можливість запровадження обліку газу в енергетичних одиницях. У компанії наголосили, що це дозволить рахувати не обсяги спожитого ресурсу, а його калорійність.

"Така система обліку поширена в європейських країнах. Такий підхід до обліку також допоможе врегулювати питання так званих теплових коефіцієнтів", – зазначається у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

36 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

як старий працівник газопроводу назву вам причину..бодяжат..но не на газопроводах а просто в областних компаниях фирташей и прочих вшей еврейской национальности..

2
Андрій

Працівник газопроводу?)) така хоч є професія? Ви дуже загально всю газотранспортну систему під "газопроводи" засунули. Це чітка система компресорних і газо розподільчих пунктів

3
Гість

если с большой трубы перейти в малую, то по закону Бернулли, давление в малой по диаметру трубе увеличится!! они сцуки нас обманывают качеством газа!

обманывают качеством газа

4
Андрій

Шановний! Це Газ а не рідина, Бернуллі курить в сторонці, і навіть якби це була рідина, у вас неправильне уявлення сполучення цих труб

5

Ну и тупак же ты!!!! Малых труб много! Я ни хрена не понимаю в газовых система, но про Бернулли ты канешна пи..здану знатно....

6
Гість

червоний колір від тиску? Геть народ за дурнів тримають.

7
Гість

согласеню только копни губже-где дерьмо для народа-там жыды(Гоголь)

8
Дмитро

а чим бодяжат?

9
Гість

повітрям

10

жыдами

11
Гість

Калорийность газа от давления не зависит!

12
Гість

а как же приведение газа до стандартных умов?..за который мы платим..

13
Віталій

А лічильник рахує куби в яких під меншим тиском газу менше.

14
Антон

Держят нас за лохов.
Але ми не лохі.
Вологість газу дуже висока.
Тому забарвлення стає червоним. А ще після повіки лічильників, вони починають крутитися швидше.

15
Дмитро

Кацапский ублюдок я тебе голову ОТРЕЖУ и буду насиловать в жопу твою маму кацапку наташку из под ЧУРЕКОВ ха ха ха ДНЕПРО РУЛИТ ОДЕССА ПАЛИТ МОЙ ТЕЛЕФОН 0_97_024_31_51 ДИМА НОВОМОСКОВСЬК 182 СМ 120 КГ СМЕРТЬ КАЦАПАМ

16

При переході з високого тиску на середній -ось де бадяжать.

17

Моє звернення до Івано-Франківськгаз 12 квітня 2020 року:Скажіть, будь-ласка , який мінімальний і максимальний тиск газу має бути в мене в будинку в міліметрах -наголошую - водяного стовба?
Відповідь :Контролювання тиску газу в розподільних газопроводах здійснюється газорозподільним підприємством шляхом замірювання його величини в контрольних точках за потребою в години максимального споживання газу.

Точки замірювань тиску газу визначаються з урахуванням специфіки систем газопостачання населених пунктів. Контроль тиску газу в тупикових дільницях газопроводів обов’язковий.

Максимальний робочий тиск газу після регулятора тиску, що подає газ побутовим газовим приладам, встановлюється залежно від номінального перед приладами, але не більше ніж 300 даПа для природного газу.

Для систем газопостачання низького тиску до 300 даПа, не менше ніж 70 даПа у найбільш віддаленого споживача.

18
Андрій

Хто цю статтю писав? Тиск 1,2-7.5 МПа в магісталі це норм, але які далі 0,0007-0, 005 МПа? До споживача в квартиру йде газ під тиском 0,6 МПа, приблизно 6 атмосфер, якби там було 0,005 МПа то при відкритті крану повітря б в трубу всмоктувалось.
І що це блядь за пояснення? Питома теплота згорання залежить від тиску транспортування? Я зараз студент розробник і добре знаю, що таке нафта, газ і яка дич з ними відбувається, але тиск транспортування не змінює теплотворних властивостей газу. Да й яка різниця яким тиском його транспортують? Коли відкриваєте газ на плиті він і так згорає під атмосферним тиском.
Те, що його розбавляють я сумніваюсь, охренітєльно важко заникати лєвий компресор щоб щось добадяжити. Тай що бадяжити то? Повітря утворить вибухо неберпечну суміш, а азот чи інший газ ще десь роздобути треба.
Кольорове згорання газу повязане з домішками, які добре не видалились, обладнання старе. Ну а дослід з чайником і секундоміром засуньте собі в жопу, ви ще газовий чайник порівняйте з електричним і визначіть калорійність електрики

19
Гість

Газ до споживача іде під таким тиском що пальцем можна заткнути. Які в біса 6атм.? У вас при такому тиску кришки з комфорок здувало)))

20

И в трубах замерзает вода пропан

21
яяяяя

Когда газ добывают, то в нём полно примесей. И если их не удалить полностью,а при этом ещё засчитать как чистый газ, то вот вам и бабло. Так что воруют уже сразу в газопроводах. Ну а лаборатории??? Мы все знаем честность и принципиальность наших проверяющих инстанций.

22

Ожидал что угодно услышать от жуликов, ворующих газ, но такого "научного" объяснения не ожидал. Браво, мрази!!!

23
Гість

Сам такий якщо обзивєш людей

24
Гість

Делают деньги из воздуха

25

Украинские ублюдки,а почему при Союзе все кипело и горело? И таких технологий подачи газа не было! И газ копейки стоил а качество было намного лучше! А сейчас счетчиков наставили воздх гонят вместо газа!

26
Дмитро

Кацапский ублюдок сдохнешь сидя на моем хуе 23 См Украинском как сдох нищий ВАНЮЧИЙ союз ха ха ха Я твою мать кацапскую нищию БЛЯДЬ Наташу в жопу насиловать буду за боярышник ха ха ха ДНЕПРО РУЛИТ ОДЕССА ПАЛИТ МОЙ ТЕЛЕФОН 0_97_024_31_51 ДИМА НОВОМОСКОВСЬК 182 СМ 120 КГ СМЕРТЬ КАЦАПАМ

27
Дмитро

Кацапский ублюдок я тебе голову ОТРЕЖУ вафел кацапский я буду насиловать в все щели твою мать кацапскую нищию наташку за боярышник петушня двуглавая гнойная кацапская ха ха ха мой телефон 0_97_024_31_51 ЗА БАЗАР ОТВЕТИТЬ ДИМА НОВОМОСКОВСЬК 182 СМ 120 КГ СМЕРТЬ КАЦАПАМ

28
Гість

ага а азот там откуда? и что давление меняется каждые 2-3 мин при этом счетчик при более низком давлении начинает вращается быстрее в несколько раз- ИДИ СУКА в школу и учи физику а не втирай нам говно, которое летит с твоей глотки.

29
Виктория

Насчёт физики это точно. При переходе вещества, в данном случае газа, из трубы с большим диаметром в трубу с меньшим диаметром давление УВЕЛИЧИВАЕТСЯ. Но для "Нафтогаз Украина" законы физики вероятно не действуют. Вернее действуют с точностью только наоборот.

30
Андрій

Якби тиск збільшився тоб менші труби розірвало нахрєн, я не буду вас посвячувати в принцип роботи компресорних станцій, і ГРП, але коротко кажучи єда трьохступеневе зменшення тиску, орієнтовно від 7.5 до 1,2 до 0.6, хоча над другим значеням можу помилитись

31
Гість

В трубопродах бытовых давление 320мм.водяног столба, одна атмосфера это 10м водяного столба. Т.е низкое давление или давление в бытовом газапроводе 0.03 там.

32
Гість

я с Вами полностью согласна, ДАВНО ПОНЯЛА, НАС ДЕРЖУТ ЗА ЛОХОВ НЕ ПОНИМАЮЩИХ, НО МЫ ЖЕ В ТО ВРЕМЯ школц закончили, когда физику ищучали а не поисходящее на майдане.

33

И ты дура про Бернулли мурлычешь!!! Ну какое Бернулли, если ты не знаешь суммарного сечения малых труб, подключенных к большой!!!!

34

Вам нема що робити , як що ви в цьому нічого не розуміти , який там воздух , там просто азот привишаючий норму .

35
Андрій

Не використовуйте закон Бернуллі для газу! Розподіл газу по трубах набагато складніший процес, і тупо до великої труби ніхто менші труби не підключає

36
Гість

Я не буду вдаваться в законы физики, а приведу факты. До подорожания газа мой газовый котёл Ferroli D24 за определённый период потреблял в режиме непрерывного прогрева дома 24 куб.метра газа. После подорожания газа при всех равных условиях расход газа увеличился до 32 кубов. Вот и расскажите мне о законах физики

Завантажити ще
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: