Таким чином організатори заходу Kulturprojekte Berlin подякували народам, які брали участь у звільненні Європи від "коричневої чуми" націонал-соціалізму.
На архітектурному пам'ятнику в районі Мітте, зведеного в кінці 18 століття та який став одним із символів Берліна, в День пам'яті і примирення можна було побачити "дякую" українською, польською, білоруською, російською, англійською, французькою та німецькою мовами.
Інсталяцію включили пізно ввечері в той момент, коли три чверті століття тому набув чинності Акт про капітуляцію – 8 травня 1945 року о 23:01 за середньоєвропейським часом.
На сторінці в Facebook організатори акції зазначили, що цією проекцією Берлін хотів би через 75 років подякувати союзникам за визволення Європи від націонал-соціалізму.
"Віртуальна виставка "На Берлін" (Nach Berlin) працюватиме по 2 вересня, до міжнародного дня закінчення війни", – додали в організації.
Раніше повідомлялося, що Зеленський прибув з робочою поїздкою до Закарпатської області, де вшанував пам'ять загиблих воїнів у Другій світовій війні.
Нагадаємо, сьогодні в Україні відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Читайте також:
Як проходить 9 травня в Києві: колона депутатів на авто і панахида митрополита Онуфрія
Червоні прапори і сутички: в Запоріжжі проросійська організація влаштувала автопробіг
У Тбілісі у неділю, 2 лютого, біля торгового центру Tbilisi Mall розпочалася антиурядова акція на… Читати більше
Із вулиць Львова розпочали евакуацію занедбаних автівок, які порушували благоустрій міста. Станом на 31 січня… Читати більше
Темпи наступу російських окупантів сповільнюються. Ворог завʼяз у міських боях за Часів Яр та Торецьк,… Читати більше
Бабак Тимко III, який мешкає на біостанції Харківського національного університету імені Каразіна, традиційно зробив прогноз,… Читати більше
У Павлограді Дніпропетровської області біля будівлі ТЦК стався вибух. Поранення отримав один чоловік, поліція вже… Читати більше
Війська рф у неділю, 2 лютого, завдали авіаудар по місту Херсон. Внаслідок ворожої атаки є… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.