fbpx
Сьогодні 31/05/2020 17:20
22:04 09 Тра 2020

Асоціація міст України звернулася до Зеленського через тиск

8 травня Правління Асоціації міст України звернулося до Президента України Володимира Зеленського щодо припинення безпідставного тиску на місцеве самоврядування та забезпечення спільної роботи центральних органів влади та органів місцевого самоврядування в боротьбі з епідемією коронавірусу та економічною кризою.

Про це повідомляється на сайті АМУ.

У зверненні йдеться, що Правління АМУ вважає неприпустимим протистояння центральної влади та місцевого самоврядування.

АМУ пропонує надати органам місцевого самоврядування право, у визначених законом та Урядом межах, пом'якшувати умови карантину для громадян та суб'єктів господарювання. Адже саме органи місцевого самоврядування відповідальні перед громадами за ситуацію в муніципалітетах і повинні мати змогу на місцях приймати рішення в залежності від конкретної ситуації в громаді.

Також у Зверненні зазначається, що основним завданням центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування є спільна робота із створення умов для процвітання громад і, як наслідок, держави. Але у 2020 році суттєво зросла кількість порушених кримінальних справ проти представників місцевого самоврядування, обґрунтованість яких викликає величезні питання.

Асоціація міст України звернулася до Зеленського через тиск

В умовах економічної кризи та пандемії коронавірусної хвороби COVID-19, коли місцеве самоврядування забезпечує життєдіяльність міст, селищ та сіл, тиск правоохоронних органів і прокуратури несе пряму загрозу безпеці та життю громадян України, оскільки фактично паралізує роботу муніципалітетів з надання відповідних послуг.

АМУ висловлює переконання, що у нинішніх умовах державна влада та місцеве самоврядування мають діяти спільно та злагоджено з метою убезпечення громадян України від поширення коронавірусної хвороби та зниження впливу наслідків економічної кризи на добробут кожного українця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

6 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Любомир

Розвалять державу князьки місцеві

2
Антиклоунада

Холопе, ти не в росії! І твій невіглас не задушить демократію і самоврядування в Україні. )) Поки що в Черкасах найменша захворюваність, і гавкати вам нема жодних причин. Твій головний піаніст нікчема у всьому, зате який же царьок! Звик, що його слово в 95-му квартальчику - закон, що не підлягає обговоренню. Ліліпут з комплексом Наполеона не вміє стратегічно мислити, тому йому ніколи не стати Наполеоном! )) Руйнувати - не будувати!!!

3
Сократ Овод

В демократической стране гражданское общество гарант свободы и прав человека, а не партии. Всякий глава партии заинтересован держать своих сторонников в "тонусе", маршами, митингами, политическими заявлениями и пользоваться воодушевлением сторонников и ситуацией для увеличения численности приверженцев, ибо нет партии, которая не имела бы своих горячих приверженцев. Приходя к власти партии создают правительства и уже требуют тишины и спокойствия, чтобы править в тихую. Гражданскому обществу нельзя ослаблять бдительность, быть в оппозиции к власти - это залог прогресса, это правильно. "Свобода никогда не исходит от правительства. Свобода всегда исходит от его подданных… История свободы — это история ограничения правительственной власти, а не ее возрастания." - Томас Вудро Вильсон.

4
Антиклоунада

Царьок усім погрожує, бо давно вже знахабнів, уявляючи себе путіним в Україні. Даремно. Авторитет силою не здобудеш, а мізки - не брови, якщо їх нема - не намалюєш!!! Народна мудрість стверджує, що народжений блазнювати - правити державою ніколи не зуміє як народжений повзати не літатиме... )) То хоча би не заважав іншим.

5

Напомнить мэру-долбоебу о законе и обязательности выполнения ришень СНБО это теперь "безпідставний тиск на місцеве самоврядування"

и находятся гандоны которые это поддерживают, а потом появятся разные "народные республики" во главе с мэрами-корупционерами

6
Антиклоунада

Так! Уясни для себе, москалиха, що таке самоврядування і не захищай самодура-новороса з його совковими поняттями про державне управління! Україна - не паРаша і ви тут не будете правити! Ніколи!

Завантажити ще
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: