fbpx
Сьогодні
21:05 03 Тра 2020

Жінки більше, ніж чоловіки готові дотримуватися карантину, - опитування

Жінки дещо більше ніж чоловіки згодні дотримуватися карантину стільки, скільки потрібно (60% жінок проти 57% чоловіків).

Про це йдеться в опитуванні КМІС.

"Жінки дещо більше ніж чоловіки згодні дотримуватися карантину стільки, скільки потрібно (60% жінок проти 57% чоловіків). 12% чоловіків відповіли, що готові бути на карантині не більше місяця, середі жінок таку відповідь дали 9%, інші різниці незначущі", – йдеться в опитуванні.

Найбільше тих, хто готовий бути на карантині стільки, скільки потрібно, серед старшої категорії населення, 60-70+ років (73%), найменше – серед молоді, 18-39 років (53%).

Молодь (18-39) дещо більше за інші категорії не дотримується вимог карантину, бо вважає їх надмірними (7%);

Найбільше тих, хто не дотримується карантину, тому що змушений працювати поза домом, в категорії 40-59 років (16%), найменше серед старшої категорії 60-70+ (4%)

Найменше тих, хто готовий бути на карантині стільки, скільки потрібно, серед людей з початковою освітою (47%); інші різниці несуттєві;

Більшість тих, хто не дотримується карантину із-за роботи поза домом, серед людей з початковою освітою (14%).

Більшість тих, хто не дотримується карантину із-за надмірних вимог, також серед людей з початковою освітою (14%), в інших категоріях таких відповідей значно менше: вища освіта – 4%, середня – 3%, середня спеціальна – 2%.

За регіональним розподілом особливих розбіжностей не виявлено.

З 22 по 31 квітня 2020 року КМІС провів опитування методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assistedtelephoneinterviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України – АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей. В ході опитування проведено 2024 інтерв'ю.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,2% для показників близьких до 50%, 2,1% — для показників близьких до 25%, 1,4% — для показників близьких до 10%.

Нагадаємо, що головному санлікарю Ляшку українці довіряють більше, ніж Степанову і Супрун, – опитування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: