За даними ЦГЗ, станом на 9:00 2 травня в Україні 11411 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 279 летальних, 1498 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 550 нових випадків.
Наразі коронавірусна хвороба виявлена:
Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.
Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров'я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 2 травня 2020 року до Центру надійшло 727 повідомлень про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 31043 повідомлення про підозру на COVID-19.
Усього в Україні досліджено 122 752 зразки методом ПЛР. Хворобу підтверджено у 771 дитини та 2 250 медиків.
На амбулаторному лікуванні 7 960 пацієнтів, з них 626 дітей та 1 863 медпрацівників. Усього потребували госпіталізації 3 452 особи, з них 145 дітей та 387 медиків. Підключення до апарату штучної вентиляції легенів потребували 151 людина, у тому числі одна дитина та 12 медиків.
Внаслідок ускладнень, викликаних хворобою, померли 279 людей, з них 17 медпрацівників. Серед померлих переважають особи віком від 50-ти років (86%).
Загалом 1498 пацієнтів вже одужали, з них 335 медпрацівників, — повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі.
Нагадаємо, уряд продовжив карантин в Україні до 11 травня.
Шмигаль опублікував дорожню карту виходу із карантину з 5 етапів.
Україні вдалося уникнути італійського сценарію під час епідемії коронавіруса. Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко на своїй сторінці у Facebook.
"Ми прагнули не допустити повторення ситуації Італії, якій прийшлось впроваджувати сортування людей, кому надавати медичну допомогу, а кому не надавати. І нам це вдалось. 2 місяці карантину дали результат. "У нас є можливість надати медичну допомогу, зокрема і реанімаційні заходи, кожному, хто цього потребує", – заявив він.
Ляшко зазначив, що карантин в Україні був запроваджений для забезпечення спроможності системи охорони здоров'я реагувати на випадки коронавірусної хвороби.
"Якби у нас не було карантину, то екстрена медична допомога робила би вибір – приїхати до 40-річного чи до 70-річного", – зауважив Ляшко.
Одужання від коронавірусу: чи виробляється імунітет, і хто може заразитися повторно
Підозра на Covid-19 і госпіталізація: реальні випадки пацієнтів
ПЛР, експрес і реалії: як пройти тест на коронавірус і де його знайти
Коронавірус та пологи: що потрібно знати вагітним
Коронавірус і діти: як Covid-19 протікає у найменших пацієнтів і в чому його небезпека
У тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області вночі прогримів вибух. Попередньо, влучання зафіксовано по порту. Про… Читати більше
Російські міністерство оборони та генеральний штаб підготували документ із прогнозом розвитку воєнно-політичної ситуації у світі… Читати більше
Протягом минулої доби, 22 листопада, на фронті російські окупанти найбільше тиснули на Покровському, Курахівському та… Читати більше
Систему протиповітряної оборони NASAMS американського виробництва, яку допоміг придбати уряд Канади, вже доставили в Україну. Це… Читати більше
Ввечері, 22 листопада, російські загарбники завдали два удари по Запорізькій області. Один був по регіону,… Читати більше
Міністр оборони України Рустем Умєров під час робочої поїздки до Швеції провів низку результативних зустрічей… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.