Курс орієнтований на представників громадських організацій, лідерів громадської думки, громадських активістів і всіх, хто переймається екологічними, соціальними та економічними проблеми країни і готовий долучитися до змін задля досягнення сталого розвитку.
«Основна мета цього курсу – ознайомити українців із Порядком денним у сфері сталого розвитку до 2030 року та підвищити обізнаність громадськості про важливість досягнення Глобальних цілей, не залишаючи нікого без уваги, широко залучаючи усе суспільство до створення кращого майбутнього для всіх та забезпечуючи дотримання прав людини», – каже Постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Ґерчева.
Матеріали курсу викладено з урахуванням підходу Стокгольмського центру вивчення проблем життєстійкості, згідно з яким економіка та суспільство розглядаються як невіддільні частини біосфери. У кожному з чотирьох навчальних модулів, представлених у форматі відеолекцій, наводяться коментарі експертів, практичні рекомендації, інформація про кращі практики реалізації ефективних проєктів на основі принципів сталого розвитку, а також пропонуються завдання для самостійної роботи. Загалом у створенні курсу взяли участь понад 100 експертів і аналітиків, представників громадських об'єднань та науково-освітніх закладів. Усі, хто успішно пройдуть фінальні тести, отримають сертифікати.
Курс було створено у рамках реалізації ініціативи ПРООН в Україні «Онлайн-освіта задля сталого розвитку» за фінансової підтримки Федерального уряду Німеччини, надану через Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ).
«Беручи до уваги серйозність нинішніх викликів у світі, колективні зусилля на рівні уряду та громад є надзвичайно важливими, але індивідуальні кроки не менш важливі, – зазначила пані Ґерчева. – Нам потрібно змінювати світ, і всі ми маємо долучитися до цього процесу змін».
«У людей може виникнути закономірне питання: як саме вони особисто можуть діяти, щоб сприяти позитивним змінам? Запускаючи цей курс, ми якраз прагнемо мотивувати кожного громадянина підтримати сталий розвиток і пропонуємо практичні поради, як діяти далі».
Партнером курсу «Як діяти далі: громадським активістам про сталий розвиток» є громадська організація «Відкритий Університет Майдану» та платформа громадянської освіти ВУМ online. Реєстрація на курс за посиланням.
Також ПРООН незабаром запустить онлайн-курси зі сталого розвитку для державних службовців і представників місцевого самоврядування, а також для представників бізнесу. Усі курси знаходитимуться у вільному безкоштовному доступі на українських освітніх платформах.
На фронті минулої доби, 1 лютого, було зафіксовано 110 бойових зіткнень Сил оборони України з… Читати більше
У ніч проти 2 лютого війська рф атакували Україну 55 ударними безпілотниками типу Shahed, а… Читати більше
Членство в НАТО залишається одним із ключових елементів безпеки для України, а 800-тисячна українська армія… Читати більше
Командувач Сухопутних військ ЗСУ Михайло Драпатий засудив випадки нападів та вбивств військовослужбовців територіальних центрів комплектування,… Читати більше
У Повітряних силах ЗСУ показали траєкторією польоту російської керованої авіаційної бомби по Суджі Курської області… Читати більше
У Харкові в ніч на 2 лютого російські загарбники завдали удару безпілотником по Слобідському району,… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.