Про це йдеться в розслідування Схем.
За даними журналістів, рідний брат Венедіктової Сергій Венедіктов викладає на юридичному факультеті Національного університету імені Тараса Шевченка.
До цього, за даними джерел у податковій, він кілька років працював на бізнес родини міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та його близького соратника, колишнього депутата Ігоря Котвіцького.
Про непересічну роль Венедіктового у бізнесі Авакова-Котвіцького вказує й той факт, що у 2015 році Котвіцький особисто виписав довіреність на ім'я Сергія Венедіктова "на ведення справ учасника публічного акціонерного товариства".
Сергій Венедіктов відмовився відповісти на запит журналістів, а в МВС заявили, що "Арсен Аваков, за його особистою інформацією, не знайомий з переліченими в запиті особами".
Як з'ясували "Схеми", чоловік Ірини Венедіктової, Денис Колесник, отримав підвищення після обрання Венедіктової народним депутатом. У листопаді 2019 року його перевели з посади начальника відділу протидії кіберзлочинам у Харківській області на посаду заступника начальника департаменту кіберполіції Нацполіції України та підвищили у званні до полковника.
У свою чергу, в Національній поліції заявили, що чоловік Венедіктової отримав підвищення "на підставі висновку центральної атестаційної комісії та у порядку просування по службі", а звання полковника йому присвоїли "за сукупністю строків перебування у спеціальному званні".
У приймальні Дениса Колесника прохання про коментарі для "Схем" проігнорували. А сам він не відповідав ні на телефонні дзвінки, ні на текстові повідомлення журналістів.
Журналісти також виявили білу пляму в електронній декларації сім'ї Венедіктових. Вони зареєстрували помешкання в Харкові, проте насправді живуть у Києві. Дані щодо користування нерухомістю у столиці в їхніх деклараціях за минулий рік відсутні.
Журналісти "Схем" встановили, що Венедіктова переселилася у будинок на вулиці Круглоуніверситетській в центрі Києва, де оренда квартири стартує від $2,5 тисяч на місяць. А квартири оцінюються в $500−750 тисяч.
Вранці кортеж, що складається з двох автомобілів Toyota Camry, відвозить Венедіктову у супроводі охорони на роботу.
Журналісти також зафіксували, як від цього будинку від'їжджав Денис Колесник на кросовері Honda CR-V. Автомобіль зареєстрований на 69-річного батька поліцейського. Незважаючи на те, що користується ним чоловік генпрокурора, в е-декларації Колесника цієї авітвки немає.
Венедіктова відмовилася напряму відповідати на питання про помешкання, переадресувавши всі запити в Офіс генпрокурора.
За її словами "все, що відбувається в моєму приватно-публічному житті – все відображається таким чином, як треба".
За даними "Схем", подружжя користується квартирою оформленої на сім'ю з Харкова.
При зустрічі зі знімальною групою Венедіктова ухилялася від відповіді на питання про київське житло. Однак, дала зрозуміти, що квартири в декларації немає, тому що вона їй не належить.
"Ви ж знаєте, що декларація публікується в конкретні дати. Якщо б я придбала це житло, ви б побачили моє придбання. Тому ви можете розуміти, що є різні механізми, коли і як люди проживають", – заявила генпрокурор.
Міністерство внутрішніх справ у співпраці з Музеєм Голодомору оцифрувало та оприлюднило тисячі кримінальних справ, пов’язаних… Читати більше
Київський зоопарк став новою домівкою для рисі, на ім'я Степан, яка понад п'ять років жила… Читати більше
Посол Великої Британії в Україні Мартін Гарріс вручив престижну нагороду UK Women in Defence українським… Читати більше
До 91-х роковин Голодомору 1932–1933 років Український інститут національної пам'яті підготував соціальну рекламну кампанію, метою… Читати більше
Міністерство оборони України активно розвиває підготовку операторів безпілотних літальних апаратів. Станом на сьогодні вже 33… Читати більше
23 листопада Литва та Україна підписали стратегічно важливий Меморандум про взаєморозуміння, що передбачає фінансування виробництва… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.