Пандемія COVID-19 стала справжнім випробуванням не лише для нашої країни, але й для всього світу. Мільйони людей змушені дотримуватися режиму самоізоляції, обмежуючи себе в елементарному. Наші звички також стали змінюватися, ми все більше проводимо часу онлайн. Згідно зі статистикою найпопулярнішого додатка в Україні, Viber, українці почали на 21% частіше надсилати повідомлення в додатку, на 65% більше почали обмінюватися повідомленнями в групових чатах і на 292% зросла кількість аудіодзвінків. Оскільки цей додаток сьогодні такий популярний, редакція Рубрики зібрала для вас кілька корисних спільнот і сервісів в період карантину у Viber, які допоможуть залишатися в курсі останніх новин та підтримувати зв'язок з рідними, друзями та колегами, не виходячи з дому.
Сьогодні в Україні зареєстровано понад 6125 хворих коронавірусною інфекцією. Для того, щоб українці могли оперативно отримувати правдиву інформацію та статистичні дані про ситуацію з COVID-19, Міністерство охорони здоров'я України запустило офіційну спільноту у Viber. У ній публікуються останні новини й дані про коронавірус, запобіжні заходи під час карантину, а також корисні поради від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).
У ситуації, коли навколо коронавірусу існує багато спекуляцій і домислів, вкрай важливо отримувати інформацію з офіційних джерел. Для боротьби з неправдивою інформацією Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) запустила чат-бот у Viber. У ньому можна знайти відповіді на актуальні питання про COVID-19, останні новини з усього світу, інструкції, як правильно дотримуватися режиму самоізоляції і як слід надягати захисну маску. Для того, щоб перевірити, наскільки ви обізнані в цьому питанні, організація додала тест, присвячений міфам про коронавірус. Бот абсолютно безкоштовний і вже доступний англійською, російською, українською та арабською мовами. Надалі він буде перекладений ще на 20 мов світу.
Сьогодні як ніколи важливо дбати про своє здоров'я, не займатися самолікуванням і вчасно звертатися за медичною допомогою. Тому мобільний додаток Doctor Online розробив чат-бот, в якому кожен українець зможе замовити та оплатити покупку медичних препаратів всередині чату Viber через сервіс Liki24. Доставкою медикаментів займаються служби кур'єрської доставки, а також «Укрпошта» та «Нова пошта». Також бот дозволяє пройти опитування на ймовірність зараження COVID-19 і завантажити на пристрій додаток Doctor Online. У ньому українці можуть отримати медичну консультацію з лікарями будь-якої спеціалізації як в текстовій формі, так і через аудіо- або відеозв'язок. На період карантину всі прийоми безкоштовні.
Карантин — це не канікули. В умовах ізоляції дітям вкрай важливо продовжувати вчитися та отримувати нові знання, які неодмінно їм допоможуть у майбутньому. Зробити це можна за допомогою сервісу MEGOGO, який приєднався до освітнього проєкту «Всеукраїнська школа онлайн» від Офісу Президента України, Міністерства освіти і науки, Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій, і громадської організації «Освіторія». З понеділка по п'ятницю на базі платформи можна буде переглянути онлайн-уроки для учнів 5-11 класів абсолютно безкоштовно. Все, що необхідно — вибрати предмет і клас. Знайти посилання на заняття онлайн можна в офіційній спільноті MEGOGO Україна.
Згідно з дослідженням Оксфордського університету, на паперових купюрах може проживати в середньому понад 26 тисяч бактерій, в тому числі й коронавірус. Тому сьогодні наполегливо рекомендується не використовувати готівку, а перейти на безготівковий розрахунок. Окрім різних онлайн-банкінгів переказати грошову суму іншій людині можна за допомогою сервісу мобільних грошових переказів Moneytou в чаті Viber. Скористатися послугою може власник банківської картки, у якого номер телефону зареєстрований в українського мобільного оператора. Максимальна сума переказу становить 14 900 гривень по Україні. Закордонні перекази з'являться згодом.
Під час карантину не обмежуйте своє спілкування з іншими людьми — просто переведіть його в онлайн-режим. Провести нараду, поговорити з батьками або організувати святкування дня народження в інтернеті сьогодні дозволяють додатки для обміну повідомленнями. Так, у Viber можна створити спільноту з необмеженою кількістю учасників з можливістю обмінюватися текстовими, фото і відео матеріалами. Якщо ви хочете поспілкуватися так, немов ви поруч один з одним, приєднайтеся по аудіозвонку з 20 учасниками одночасно або по відеоконференції.
Партнерська публікація
Уряд запускає проєкт з навчання за державний кошт жінок професіям, в яких традиційно домінували чоловіки.… Читати більше
Китай уперше поставив росії зброю для війни проти України. У відповідь на це Європейський Союз… Читати більше
У Кривому Розі на виконання розпорядження голови Дніпропетровської обладміністрації демонтували пам'ятники російським поетам Олександру Пушкіну… Читати більше
До стрілянини у Бориспільському районі Київської області причетний працівник «Муніципальної варти» громади, який входив до… Читати більше
До 100-річчя Українського радіо Національний банк України презентував пам'ятну монету, а "Укрпошта" урочисто погасила марку "Нове сторіччя… Читати більше
Україні знадобиться до п’яти років на знешкодження чотирьох сотень мін у Чорному морі. Також задля… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.