Новини

У “Слузі народу” заявили, що Зеленський “зшиває” Україну

Президент України Володимир Зеленський за рік перебування на цій посаді продемонстрував, що досягнення миру на Донбасі для нього є ключовим завданням.

Про це в коментарі "Інтерфакс-Україна" заявив заступник голови фракції "Слуга народу" Максим Ткаченко.

За його словами, глава держави показав, що з представниками Росії можна "проводити переговори і домовлятися без здачі національних інтересів".

"Найголовніша тема для нас – це мир. І президент Зеленський цьому приділяє дуже багато зусиль. Тому є і реальні результати: розведення військ у Станиці Луганській, Золотому і Петрівському, обмін полоненими – процес іде системно, це не "кампанійщина" і не піар, це реальна робота зі звільнення і повернення наших людей додому. І я знаю, що ця робота продовжуватиметься у найближчий час", – сказав він.

Також Ткаченко згадав будівництво за діючого глави держави тимчасового мосту через річку Сіверський Донець на КПВВ "Станиця Луганська". Він наголосив, що у такий спосіб було спрощено процес переходу громадян через лінію розмежування.

"Та й узагалі вперше в історії України у нас з'явився президент, який не поділяє країну на свій електорат і на чужий. Він не розколює народ, не нацьковує один регіон на інший, змінив державну риторику щодо громадян. Він зшиває Україну, звертається до всіх виборців і тих, хто голосував "за" або "проти". І тому він є сьогодні політиком, якому найбільше довіряє населення країни", – висловив свою думку заступник голови фракції "Слуга народу".

Читайте також: Рік Зеленського: як президент виконав обіцяне під час дебатів на стадіоні

Свіжі дописи

  • Новини

Укрзалізниця отримає від болгарської компанії акумуляторні маневрові тягачі

У рамках реалізації спільного з ЄБРР проєкту "Надзвичайна підтримка української залізниці" національний перевізник отримає 10… Читати більше

Thursday March 6th, 2025
  • Новини

Чи вийде мармур із моди

Мармур століттями асоціювався з розкішшю, елегантністю та вишуканим смаком. Але у світі, де постійно з'являються… Читати більше

Thursday March 6th, 2025
  • Новини

Стало відомо, скільки начальник Донецької ОВА Філашкін заробив за минулий рік

Східний Варіант дізнався, скільки начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін заробив за минулий 2024 рік, а… Читати більше

Thursday March 6th, 2025
  • Новини

З тимчасово окупованих територій та росії вдалося повернути ще сімох дітей

Україні вдалося повернути ще сімох українських дітей віком від 5 до 16 років з тимчасово… Читати більше

Thursday March 6th, 2025
  • Новини

Умєров заявив, що Україна вже працює над альтернативними джерелами розвідданих

Україна ще не знає деталей щодо обмеження Сполученими Штатами Америки доступу до розвідувальних даних, тому… Читати більше

Thursday March 6th, 2025
  • Новини

Сирський озвучив втрати російської армії у війні з початку року

Російсько-окупаційні війська зазнають значних втрат у повномасштабній війні проти України. Лише від початку 2025 року… Читати більше

Thursday March 6th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.