Про це повідомив під час онлайн-брифінгу директор департаменту реагування на надзвичайні ситуації Держслужби з надзвичайних ситуацій Володимир Демчук, передає Інтерфакс-Україна.
«Найбільш складний осередок пожежі — поблизу села Рудьки, де вживаються всі можливі заходи для недопущення переходу пожежі на територію республіки Білорусь», — заявив Демчук.
За його словами, ДСНС підтримує комунікації з Міністерством надзвичайних ситуації Білорусі щодо спільних заходів з ліквідації пожеж.
Демчук додав, що інші два осередки вогню в зоні відчуження — поблизу сіл Росохач та Крива гора — не становлять загрози для лісових масивів та інших територій зони відчуження. Крім того, станом на ранок 20 квітня один із чотирьох осередків займання в зоні відчуження вдалося локалізувати.
«Об'єкт Укриття, сховище відпрацьованого ядерного палива та інші об'єкти державного агентства з управління зоною відчуження функціонують у звичайному режимі», — заявив Демчук. Також, за його словами, радіаційний фон у Києві, Київській області та зоні відчуження «знаходиться в межах природних фонових значень».
Зараз до ліквідації пожеж у зоні відчуження залучено близько 1300 осіб і 325 одиниць техніки. У Житомирській області з чотирьох осередків займання локалізовано два, до роботи з ліквідації вогню залучено 960 осіб та 150 одиниць техніки.
Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький назвав лісові пожежі у Житомирській області найбільшими за 24 роки.
Раніше в МВС назвали дві версії виникнення пожеж.
Також у Зеленського назвали площу, яку охопили пожежі в Житомирській області.
Читайте також: "Часто в звітах все є, а насправді немає". Як волонтери допомагають рятувати Чорнобиль від вогню
Міністерство внутрішніх справ у співпраці з Музеєм Голодомору оцифрувало та оприлюднило тисячі кримінальних справ, пов’язаних… Читати більше
Київський зоопарк став новою домівкою для рисі, на ім'я Степан, яка понад п'ять років жила… Читати більше
Посол Великої Британії в Україні Мартін Гарріс вручив престижну нагороду UK Women in Defence українським… Читати більше
До 91-х роковин Голодомору 1932–1933 років Український інститут національної пам'яті підготував соціальну рекламну кампанію, метою… Читати більше
Міністерство оборони України активно розвиває підготовку операторів безпілотних літальних апаратів. Станом на сьогодні вже 33… Читати більше
23 листопада Литва та Україна підписали стратегічно важливий Меморандум про взаєморозуміння, що передбачає фінансування виробництва… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.