fbpx
Сьогодні
17:16 13 Кві 2020

Венедіктова приймала у себе вдову Кузнецова, який загинув внаслідок нападу на Стерненка, - ЗМІ

Генпрокурор Ірина Венедіктова приймала у себе Олесю Кузнецову – вдову Івана Кузнецова, що загинув внаслідок нападу на Сергія Стерненка.

Про це повідомив журналіст Денис Казанський.

"За інформацією моїх джерел, минулого четверга о 15:00 генпрокурор Венедіктова приймала у себе Олесю Кузнецову – вдову Івана Кузнецова, що загинув в наслідок нападу на Сергія Стерненка. Разом з нею був адвокат Станіслав Свириденко.

Раніше Венедіктова обговорювала підозру Стерненку з міністром Арсеном Аваковим. При цьому генпрокурор відмовляється від зустрічі з самим Стерненком, який також подавав заяву на особистий прийом. Що виглядає досить дивно. Якщо є бажання розібратися в цій справі, а не виконати політичне замовлення – треба зустрічатися з усіма сторонами конфлікту, а не тільки з представниками тітушок, яких тепер намагаються представити у ролі невинних жертв", – пише Казанський.

За інформацією моїх джерел, минулого четверга о 15:00 генпрокурор Венедиктова приймала у себе Олесю Кузнецову – вдову…

Posted by Денис Казанский on Monday, April 13, 2020

 

Раніше Венедіктова запевняля, що підозра одеському активісту Сергію Стерненку, який смертельно поранив нападника, буде оголошена. Питання полягає лише у кваліфікації: вбивство чи вбивство при перевищенні меж необхідної оборони.

Колишній заступник генерального прокурора Віктор Трепак розповів, що нова очільниця Офісу генпрокурора Ірина Венедіктова заявила йому про необхідність повідомити про підозру одеському активісту Сергію Стерненку. Останній, захищаючись від нападників, наніс одному смертельне поранення.

За вбивство одеського активіста Стерненка пропонували тисячу доларів, – свідок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

32 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Роман

зустрівшись із вдовою Кузнецова та відмовивши у зустрічі Стерненку пані Прокурор надала перевагу одній із сторін, чим наперед поставила під сумнів обєктивність розслідування справи Стерненка.

2
Федір

Я вже писав одного разу про цю справу. І з описів журналістів дійшов до такого, що Стерненко з ножем догнав уже після конфлікта десь метрів за сто Кузнецова і наніс йому кілька ударів ножем, і які практично всі були смертельними. Тобто Стерненко не в стані безпосередньої драки, або в стані афекту, а цілком при добрій памяті та розуму вже після драки побіг і вбив, так вбив свого супротивника. І тут потрібно тільки вияснити - це вбивство було заподіяно через розбіжність політичих поглядів, чи це вбивство Стерненко зробив сугубо як кримінальний активіст. І що це таке є активіст? Він десь працює? І хто дає таким як Стерненко гроші на замовлені акції та дає гроші на життя, ось ще що цікаво. І з цим потрібно розібратись, а також з тим хто давав гроші у 2014 р. тітушкам на проведення різних акцій, або Парубію і К0 (акція в Одесі 2 травня .... року). Якщо з цим влада не розбереться, то так і будуть безкінечно такі різні акції проводитись на замовлення в Україні. І ще. Де наш гарант? Де прокуратура? Де МВС? Вони всі ці органи на чолі з Зеленським повинні самі не порушувати закони України і не допускати це робити як окремим громадяна країни, так і різним органам, навіть ВРУ. Ось це і є найважливішим для нас, громадян України і хотілось би, щоб справа по Стерненко нарешті стала тим відправним пунктом з назвою "Закон для всіх однаковий і є головним у державі Україна".

3
Роман

Ви вже визнали Стерненка винним на підставі міфічних описів журналістів. А Ви аж ніяк не суд. Не порушуйте конституційних прав Стерненка.

4
сергій

навіть якщо він і догнав вбивцю (це тільки с твоїх слів), то правильно зробив, що позбавив небезпеки себе та інших українців

5
Федір

Я вже писав одного разу про цю справу. І з описів журналістів дійшов до такого, що Стерненко з ножем догнав уже після конфлікта десь метрів за сто Кузнецова і наніс йому кілька ударів ножем, і які практично всі були смертельними. Тобто Стерненко не в стані безпосередньої драи, в стані афекту, а цілком при добрій памяті та розуму вже після драки побіг і вбив, так вбив свого супротивника. І тут потрібно тільки вияснити = це вбивство було заподіяно через розбіжність політичих поглядів, чи це вбивство Стерненко зробив сугубо як кримінальний активіст. І що це таке є активіст? Він десь працює? І хто дає таким як Стерненко гроші на замовлені акції та дає гроші на життя, ось ще що цікаво. І з цим потрібно розібратись, а також з тим хто давав гроші у 2014 р. тітушкам на проведення різних акцій, або Парубію і К0 (акція в Одесі 2 травня .... року). Якщо з цим влада не розбереться, то так і будуть безкінечно такі різні акції проводитись на замовлення в Україні. І ще. Де наш гарант? Де прокуратура? Де МВС? Вони всі ці органи на чолі з Зеленським повинні самі не порушувати закони України і не допускати це робити як окремим громадяна країни, так і різним органам, навіть ВРУ.

6
Гість

Зрозуміло кому хоче сподобатись Венедіктова.

7
Гість

Та вже так додемократизувались, що скоро пропишуть в процесуальних кодексах, Законах про прокуратуру, про судоустрій та статус суддів, що працівники цих органів будуть зобов'язані до будь-яких злочинців звертатись: "Шановний, Ваша честь,: Чи не буде для Вас незручним, якщо ми Вас попросимо прийти......" та складати графіки відвідувань їх вдома, йоп...си..ти, з метою обговорення з ними подальших процесуальних дій.

За цими стерненківськими справами повністю щезає віра пересічного , законопослушного громадянина в законність, правопорядність і чи, взагалі, у нас є та законність, правда, справедливість, яка має забезпечуватись Державою та її органами.

Бандюк, який мабуть був причетний до спалення людей в Одесі, отримав можливість провідати Генпрокурором, а потерпілої це ледь вдалося досягти свого права на прийом і то завдяки участі в цьому поході до Головного Бога найвищої інстанції правопорядку, законності.

Той Стерненко як мінімум злочиинець згідно кваліфіації за статтею 115 КК, бо ні необхідна оборона ст.118 , ні " в стані сильного душевного хвилювання" ст.116 як не ліпи, не проходять.

Необхідна оборона (ст.118 КК УКраїни) - це було б тоді, коли при нападі на нього, тих двох осіб, він дістав ножа і почав оборонятись та саме в цей момент само- оборони, завдав удари ножем нападникам.

Коли ж після демонстрації ножа ті два нападники почали тікати, то обставина необхідності чинити оборону - відпала сама собою, бо напад припинився, обронятись не було ні від чого, ні від кого.

Щодо стану сильного душевного хвилювання (ст.116 КК УКраїни), то там в кодексі написано таке: "Умисне вбивство, вчинене в стані сильного душевного хвилювання, що раптово виникло внаслідок протизаконного насильства, систематичного знущання або тяжкої образи з боку потерпілого".

Але де ж хвилювання, що р а п т о в о виникло, у той час коли носився як навіжений, з оголеним ножем, той "обнасилений та тяжко ображений" за тими, хто дійсно добряче розхвилювались, побачивши ножа та наміри їх опонента.І таки той ображений зробивши забіг на 100 метрів догнав тих переляканих та одного зарізав, і іншого прирізав.

Не виключено, що й дама, яка була на боці стерненка потягне на співучасть як підбурювачка, : якщо кричала: "Наздожені та приріж їх..."

8

ТИ ХВОРИЙ

9
Гість

Це що, Стерненко до цих двох прийшов їх вбивати, чи вони до нього, чи може треба було йому дати себе вбити?

10
Гість

Не виключно ти зі своєю дамою підеш за пропаганду руского міра і клєвету на Героїв України.

Думаєш Медведчук за тебе заставу внесе?

11
Гість

Однак краще ніж ти сам, та тобі подібні, своїми театралізованими вересками щодо героїв, про долю народу, країни, так проти Держави України, як будь хто інший, агітацію та пропаганду не здійснюють.

Теж саме стосується і наклепів, з боку таких як ти, на тих людей, завдяки яким країна ще існує Єдиною.

Розвалили, сволота, економіку, териоріальність, державоуправління, мораль, право.

За добу вашої діяльності, приводились та приводяться до вищої і місцевої влади як не політичні проститутки, то відверті злодії, як не злодії, то он - діячі комірційного комедійно - естрадного жанру та різні скоростиглі "вчені", "політологи", "експерти", а той відверті хворі на голову, недорозвинені недоробки.

І змінюють вони одне одного успішно протягом вже 30 років з непоганенькими набутками: у вигляді палаців, мільярдних награбованих доларів, єврів, яхт, переселень у США, Францію, Іспанію.

І всі вони до виборів, під час них, і після них, валують, як і ти, про свої надпатріотизми, так довгоочікувані, та ось вже що скоро здійснЕнними пакращеннями для народу України.

Та нарешті для таких як та та подібних: Дійсними Героями, в першу чергу тими, що загибли, поставали інвалідами, не kh.y прикриватись.

Почитай Б.Олійника "Кого ляґкають обеліски": "Оніі в атаку ходили, інші ура кричали.....

Це про тебе та таких як ти.

12
Гість

Не герои украины, а неподриб украины

13
Відрабуна голова змії

Що ж ти свиня московська виєш про "закон порядок , Європу" захищаючи тітушкок і беркутів-убивць, які хотіли беззаконня "руского міра"? Розкажи Путіну про Немцова чи про блогерів за лайк увязнених - на своїй Росії про закон загадуй, а не нас учи "праву", сексот.

14
Гість

Ты необучаем, потому как дебил упоротый

15

СОСИ КУЙ СОБАКА БЛОХАТА

16
Гість

Этот гнидный Стерненко ещё живой?

17
Гість

Таких би побільше патріотів України, як Стерненко

18
Гість

Да, таких бы побольше.... засадить обезьян в клетку

19
Гість

Стерненко - українець, який вбив нападника, після декількох нападів на нього. Гнида в Україні - це ти, і тобі подібні промосковські виродки.

20
Гість

Тварь он и убийца, мразь, а ты тупорыла свыня, йолуп

21
Гість

А ты чего до сих пор живой, кремлебот свинорылый, рот закрой и сиди в соей паРаше пока свои же в сортире не утопили.

22
Гість

Высралось убогое? Теперь или на Х.й, жлобье свинорылое

23
Гість

Пішов на х*й. З гамном у руках покидатись прийшов ти сюди на український сайт, смердить від тебе, свиня московська.

24
Гість

На Х.й -твоё ПМЖ

25
Гість

Так ты ж уже сам оттуда, москалопитек свинорылый.

26
Гість

Твоё ПМЖ на ХУЙ!

27

Казанскому не было удивительно,когда Рябошапка принимал убийцу в кабинете,а маму Бузины,вдову Кузнецова проигнорировал

28
Гість

У тебе "вбивця" і "жертва" переплутано. Ти дегенерат? Бузині по заслугам, Мамаші його - палкати за те що не виховала незрадника. Стернеко - захищався від третього нападу на нього з дівчиною.

29
Гість

Пидараст твой стерненко , убийца, тварь , гнида, а ты тупорылое чмо

30
Гість

Це по кацапським поняттям, а по українським, він молодець, герой.

31
Гість

Убийца и мразь по всем понятиям, а вот ты без понятия, потому как от скачек все мозги вылетели

32
Правда

АВАКЯН КРЫШУЕТ ВСЕ БАНДИТСКИЕ ГРУППИРОВКИ УКРАИНЫ И ОНИ ЕМУ ВОЗЯТ БАБКИ!!!

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: