fbpx
Сьогодні
20:10 12 Кві 2020

Які зміни збираються внести до держбюджету-2020 через коронавірус

На сайті Верховної Ради було опубліковано законопроєкт про зміни до державного бюджету 2020 року, які збираються внести через пандемію коронавірусу.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Зокрема, у законопроєкті витрати на формування Фонду боротьби з коронавірусом скорочені майже на 32,4 млрд грн – з 97,06 млрд до 64,67 млрд грн.

При цьому МОЗ на програму державних гарантій медичного обслуговування виділяється 15,8 млрд грн, а Міністерству соціальної політики – 10 млрд грн на виплату пенсій та надбавок до пенсій і 0,6 млрд грн на допомогу.

На 2 млрд грн збільшено доходи загального фонду державного бюджету (кошти, що перераховуються НБУ) – з 40,7 млрд – до 42,7 млрд грн.

Видатки загального фонду бюджету Державної судової адміністрації збільшено на 1,08 млрд грн.

Частково відновлено витрати на Фонд регіонального розвитку – в сумі 4,9 млрд грн – в галузі освіти, науки, культури, спорту та охорони здоров'я.

Проєкт передбачає кошти на допомогу членам сімей медиків, які померли від коронавірусу. При цьому обмежено виплати членам виконавчих органів та наглядових рад, народним депутатам, суддям, прокурорам та іншим особам.

Раніше Разумков заявив, що бюджет на проведення місцевих виборів скоротили на понад 1 млрд грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

6 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Гість

кремуйте живцем брехливого клоуна зеленського з цими ЗЕ-депуташками за цинічне брехливе знущання над пенсіонерами!!!! Зеленському іпічмент+нари! зеленський жид-брехун клявся крадія-хряка парашенка і його холуїв садити===збрехав і нікого не посадив!-зеленський жид-брехун краде пенсії і обіцяв за перевищенний 35-річниий стаж збільшити пенсії === і нікуя всим недобавив! -- зеленський жид-брехун обіцяв в квітні по 1000гр. компенсаційні доплати дати пенсіонерам в кого пенсія менше 5000гр. збрехав і нікуя не дав обіцяну тисячу!!! питання:- НАВІЩО НАМ ТАКИЙ ЖИДІВСЬКИЙ СИСТЕМНО-БРЕХЛИВИЙ клоун ЗЕ-президент котрий постійно безсовістно БРЕШЕ людям котрі його обрали??? ПРОСНІТЬСЯ ЛЮДИ І ПОДИВІТЬСЯ УВАЖНО НА ТЕ ЯКЕ бандитське брехливе ЗЕ-бидло ви обрали щоб вас мали за ЛОХІВ!!! Потрібно ще один майдан зібрати щоб добитися справедливості і дати брехливому злочинцю Зеленському іпічмент+ довічно нанари разом з хряком парашенко-вальцманом!

2
Гість

нехай клоун зеленський подохне за навмисний злочинно безконтрольний допуск до україни сотнями тисяч заразних коронавірусом закордонних приблуд-дупомиїв!!

3
Гість

ЗЕлена крадуща пенсії пліснява ще підліша за попередників з клоуном ЗЕлупою щей не таке придумає таким темпом скоро почнуть 120-чним пенсіонерам по мільйону доплачувати до пенсії...(в гробу напевне?) а на живих не 80-річних ЗЕлупа-брех*й х*й забив спиз--д--і--в що по 1000 дасть і слово ЗЕжида брехуна було таки теплим від брехні!!!! кремуйте живцем брехливого клоуна зеленського за трикратне обкрадання пенсій в пенсіонерів!

4
Гість

нехай клоун зеленський подохне за навмисний злочинно безконтрольний допуск до україни сотнями тисяч заразних коронавірусом закордонних приблуд-дупомиїв!!!

5
Гість

тоді і мінімальну пенсію по вісім тисяч пенсіонерам відразуж підвищуйте бо пенсіонери - не паразити - працювали все життя і заслуговують на достойну пенсію, а сволота клоун зеленський чотирикратно грабує пенсії в пенсіонерів! я давно вже з с самого початку так кажу, та ніхто істину слухати нехоче------нехай клоун зеленський подохне за пограбування пенсіонерів і навмисний злочинно безконтрольний допуск до україни сотнями тисяч заразних коронавірусом закордонних приблуд-дупомиїв!!!!!! зеленському гаду імпічмент і довічно на нари разом хряко-парашенком вальцманюрою!!!!

6
Гість

нехай клоун зеленський подохне за навмисний злочинно безконтрольний допуск до україни сотнями тисяч заразних коронавірусом закордонних приблуд-дупомиїв!!!!

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: