fbpx
Сьогодні
15:23 03 Кві 2020

Нові правила самоізоляції: в магазин і аптеку виходити не далі, ніж 2 км від дому

Людям на самоізоляції, про яких немає кому подбати, буде дозволено виходити в масках за продуктами і ліками не більше ніж на 2 кілометри від дому.

Про це свідчить постанова уряду від 2 квітня, оприлюднена на офіційному сайті.

Самоізолюватися мають ті, хто має підозру на коронавірус або контактував із хворим, ті, хто хворіють на COVID-19, але не потребують госпіталізаціїта люди, старші 60 років (крім осіб, які здійснюють заходи, пов'язані з недопущенням поширення COVID-19, забезпечують діяльність об'єктів критичної інфраструктури).

Вони зобов'язані постійно перебувати у визначеному ними місці самоізоляції, утримуватися від контакту з іншими особами, крім тих, з якими спільно проживають.

Якщо такі люди не мають нікого, хто може про них подбати, їм дозволено відвідувати магазини та аптеки в радіусі 2 кілометрів від місця самоізоляції – але тільки в масках чи респіраторах без клапану видиху.

Також дозволяється двічі на день вигулювати домашніх тварин.

Загалом Кабінет міністрів планує зібрати дані про осіб на самоізоляції та обсервації та моніторити, як вони дотримуються цього режиму.

Зокрема Міністерству цифрової трансформації доручено до 5 квітня 2020 року розробити відповідний електронний сервіс.

До мобільного додатка зокрема вноситимуть інформацію про прізвище, ім'я, по батькові особи, дату її народження, місце самоізоляції та засоби зв'язку (номер телефону), чи особа проживає сама, чи є можливість піклування про неї іншими особами в період самоізоляції. За згодою особи також вносяться короткі відомості про хронічні захворювання та стан здоров'я на час самоізоляції.

Люди, які потребують самоізоляції, можуть внести самостійно інформацію до мобільного додатка Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, якщо матимуть таку технічну можливість.

За надання неправдивих відомостей про місце своєї самоізоляції, інформації про засоби зв'язку, недотримання режиму самоізоляції особу буде притягнуто до адміністративної відповідальності, а у випадку порушення режиму самоізоляції, що призвело до тяжких наслідків, в тому числі смерті третіх осіб, до кримінальної відповідальності.

карантин

 

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

14 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Коронапсихоз! Україну вже перетворюють в концтабір. Щоб вийти на двір потрібно телефонувати ЗЕ і просити дозволу? А де ж конституційні права людини? В західних країнах вводять карантин з обмеженнями, які не виходять за рамки передбачених конституціями прав людини на переміщення та ін. А в Україні скоро заборонять дихати. І брехня на кожному кроці. Вже давно закриті кордони, а до сих пір приймають українців з-за кордону Навіщо привозити в Україну інфекцію? Нехай там чекають закінчення карантину.

2
На чисту воду

"а у випадку порушення режиму самоізоляції, що призвело до тяжких наслідків, в тому числі смерті третіх осіб, до кримінальної відповідальності." - з Росії копієм, інші країни не знає влада. За "смерть у самоізоляції" хто заплатить тюрмою? За загиблих в СІЗО відповідає черговий поліцейський. За загиблого "самоізольованого"? Звісно міра по непоширенню і обсервації заражених, потенційно заражених прибулих ззакордону правильна, але ж не по росіськи це робити,а по європейськи по закону з відповідальністю за наслідки.

3
На чисту воду

Порушення право на вільне пересування, утримання в неволі, право на працю, працю на заробіток, вільну конкурентцію і т. п. і . д. З самого першого дня коли зупинили пасажирський транспорт, закрили магазини, і попросили самоізолюватись - все це було і є незаконно без надзвичайного стану. Порушенні конституційні права.

Уряд хитрує. Забажавши обмежувати людей, мали як в ЄС, вводити надзвичайний стан. А він по Конституції лише на 30 днів приймається Верховною Радою і все забезпечення їжею комунальними послугами, лікуванням лягає на Уряд - все безкоштовно по мірі потреби.

Кожен солдат простий отримує право конфіскувати на потреби держави дачу премєр мінстра і його рендж ровер з оплатою в майбутньому за користування по мінімальній ціні.

Більше 30-ти днів продовжується не більше ніж на 60 днів, а Уряд усувається як нездатний впоратись або оголошує війну Росії чи Китаю як причинам.

Незаконно ввоячи конституційні обмеження Уряд:

- по перше відтягує можливість додатково потім ще офіційно ввести надзвичайний стан на 30 днів коли стане гаряче, резервуючи собі тривалість карнатину не на 90 діб, а на 150 днів;

- по друге уникає відповідальності за забезпечення потреб людей, яких фактично арештували і забрали доходи конституційними обмеженнями.

4
Гість

Хочешь надзвычайный стан? Вот и иди в стойло , хотя ты там уже давно

5
Гість

Путін не вводив Надзвичайни стан на Росії про що офіційно оголосив. Бо мотив такий самий як і в зелених урядовців, тільки в законі РФ при надзвичайномк стані чітко прописана компенсація усіх утрат закритим підприємствам і фізичним особам з спеціального фонду. Нащо плати гроші, якщо можна те саме без офіційного введення. Ае тобі, собаці свинячій, ніколи цікавитись Росією, заборонено, "вижу бардак на Украине". Лох російський.

6
Гість

Команда была не хрюкать , брызь в схрон, вышкребок Бандеры

7
Гість

Сам ты путинский вышкребок.

8
Гість

Пидарасту 21:38, зачем всем знать, что ты постоянно на х.й ходишь?)

9
Гість

На х*й пішов.

10
Гість

Долбоебу 19:34.....бандера твой сраный нетгерой, а Х.Й собачий и ты вместе с ним

11
Дріт на шию і в кирницю

Синок чороноротої алкашки московської, здохни. Бандера Герой. Ти вже знаєш що таке "схрон"? Для чого його використовували англійці наприклад? Тупа свиня російська єдине що може команди царського сержанта виконувати і то позоритись при цьому. На х*й пішов.

12
Гість

Не розберу твого хрюкання з російського свинарника. Що ти там "хочеш" чи "не хочеш" - у Путіна вимагай, я тобі не допоможу, тим більше жоден українець тобі допомагати не буде, бо ти прислана собака на нас гавкати і пробувати кусати.

13
Гість

Да сами перегрызетесь в своём свинарнике, тупа свыня

14
Дріт на шию і в кирницю

Помирай сумирно як Путін наказав. На х*й, свиня російська.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: