Новини

Кличко розповів про коронавірус у Києві: почали тестувати всіх пацієнтів із запаленням легенів

Київський голова Віталій Кличко розповів, що серед виявлених нових випадків захворювання на коронавірус у столиці є 55-річна медична працівниця.

Про це він сказав на брифінгу міського голови 31 березня.

"За минулу добу в Києві вірус вразив ще 5 людей. Кількість киян, які мають підтверджений діагноз на коронавірус, сьогодні – 107″.

За словами Кличка, із лабораторно підтверджених випадків серед захворівших: четверо чоловіків віком від 45 до 49 років та одна жінка – медичний працівник. Їй 55 років.

Один з пацієнтів – в Олександрівській лікарні столиці. Інші – на самоізоляції, лікуються вдома під контролем лікарів.

Наразі експрес-тестами в столиці протестовано майже 1 900 киян.

Лабораторно оброблено 813 зразків. Ще на дослідженні в Київському міському лабораторному центрі МОЗ – 218 зразків.

Кличко додав, що у Києві почали тестувати всіх пацієнтів із діагнозом "запалення легенів". Бо в багатьох випадках ускладненням перенесеного захворювання є саме враження легенів.

Наразы в Україні зафіксовано 549 випадків COVID-19.

Свіжі дописи

  • Новини

Уряд виділив 150 млн грн на програму повернення українців із закордону

Кабінет Міністрів схвалив виділення 150 млн грн на нову бюджетну програму, мета якої - сприяти… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

Комфортна, тепла, міцна: у Міноборони розповіли про особливості термобілизни для захисників і захисниць

Міноборони продовжує працювати над удосконаленням одягу для військових. Один з важливих напрямів – розробка натільної… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

На столичному ВДНГ створили біговий маршрут у вигляді протеза

У Києві на території Національного комплексу “Експоцентр України” (ВДНГ) з’явився новий біговий маршрут, який повторює… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

Reuters: США та Україна готуються підписати угоду про корисні копалини, ймовірно, вже сьогодні

США та Україна найближчими можуть годинами підписати угоду про корисні копалини, яку мали укласти ще… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

“Продовжуй жити”: у Львові стартував проєкт підтримки для жінок, які втратили чоловіків на війні

У Львові розпочався проєкт «Продовжуй жити», спрямований на підтримку жінок, чиї чоловіки загинули, захищаючи Україну.… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

У 2024 році росіяни стратили понад 100 українських військовополонених, – Amnesty International Ukrane

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International презентувала звіт «Оглушлива тиша. Насильницькі зникнення, утримання інкомунікадо та катування… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.