Новини

Рада не підтримала призначення нових міністрів фінансів та охорони здоров’я

Верховна Рада України не призначила на посади міністра охорони здоров'я Максима Степанова та міністра фінансів Сергія Марченка.

Для призначення Марченка міністром фінансів не вистачило голосів. За його призначення проголосували 223 депутати з 226 необхідних.

Сергій Марченко з 2002 року працював у податкових органах та Міністерстві фінансів. Також він працював у Координаційному центрі зі впровадження реформ при президентові України, брав участь у розробці бюджетного кодексу, ухваленого у 2014 році.

У 2016 році став заступником міністра фінансів Олександра Данилюка. Після його відставки працював в Адміністрації президента Петра Порошенка (був заступником голови АП).

У 2019 році Сергій Марченко пішов з АП та балотувався до Верховної Ради. Він був 7-им номером у списку партії «Українська стратегія Гройсмана», яка не набрала необхідної кількості голосів та не увійшла до парламенту.

За призначення новим очільником МОЗ Максима Степанова проголосували 217 депутатів за необхідних 226.

Степанов з 2008 до 2010 років був першим заступником глави Одеської ОДА, але після приходу Януковича до влади його звільнили. З 2011—2016 років — очолював «Поліграфкомбінат «Україна». Під його керівництвом компанія почала виготовляти перші в країні ID-картки.

З 12 січня 2017 Степанов офіційно вступив на посаду голови ОДА. Указом президента Петра Порошенка його звільнили з посади 10 квітня 2019 року.

Питання про призначення міністеркою енергетики Ольги Буславець зняли з розгляду на проханню президента Володимира Зеленського.

При цьому Верховна Рада підтримала звільнення міністра охорони здоров'я Іллі Ємця та міністра фінансів Ігоря Уманського.

Свіжі дописи

  • Новини

На переговори зі Сполученими Штатами вже сьогодні поїдуть Єрмак та Свириденко

23 лютого керівник Офісу президента Андрій Єрмак та міністерка економіки Юлія Свириденко матимуть новий раунд… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

У Талліні з нагоди третьої річниці вторгнення рф в Україну відбувся мітинг

Напередодні на площі Свободи в естонській столиці Таллінні відбувся мітинг з нагоди третьої річниці повномасштабного… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

ЗМІ: Зеленський визначив склад армійських корпусів та призначив командирів

Верховний головнокомандувач Володимир Зеленський на Ставці визначив склад армійських корпусів та призначив командирів: зміни мають… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Абсолютна більшість українців погоджується на припинення вогню лише за умови гарантій безпеки, – результати опитування

Українці категорично проти переговорів Сполучених Штатів Америки та російської федерації щодо закінчення війни без участі Києва. Також… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Щоденник відновлення: в Україні запустили телевізійний дайджест про відбудову

Телевізійний дайджест, присвячений ініціативам з відновлення та реконструкції в Україні, створює EU NEIGHBOURS East у… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Міноборони повідомило про тимчасовий збій у “Резерв+”: що відомо

У застосунку "Резерв+" другий раз за місяць стався збій: спостерігаються технічні проблеми. Про це повідомляє… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025

Цей сайт використовує Cookies.