Про це заявив міський голова Чернівців Олексій Каспрук, передає Молодий буковинець.
За словами міського голови, у понеділок, 30 березня 2020 року, відбудеться засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого планують розглянути вказане питання.
"Буде заборонена робота закладів, навіть тих, які дозволені рішенням Кабміну, якщо у них не буде можливості приймати електронні платежі", – зазначив мер Чернівців.
Він додав, що у магазинах для покупців має бути можливість щонайменше переказати гроші на картку продавцеві у системі онлайн-банкінгу.
"Якщо у вас немає такої можливості, і ви будете працювати тільки за готівку, ви будете закриті", – сказав посадовець.
Зазначимо, що у Вінниці обмежили в'їзд в місто.
Президент США Дональд Трамп під час першого засідання свого кабінету в Білому домі заявив, що… Читати більше
Про це повідомляє “Рубрика”. У чому проблема? За даними МОЗ станом на початок 2025 року… Читати більше
Міністр оборони Рустем Умєров призначив Андрія Гнатова заступником начальника Генерального штабу Збройних сил України. До… Читати більше
Очільник Головного управління розвідки Міністерство оборони Кирило Буданов заявив, що день війни для росії коштує… Читати більше
У Львові 26 лютого відкрили один із найсучасніших симуляційних центрів для медиків, де студенти зможуть… Читати більше
Міністерство оборони Фінляндії запустило нову програму підтримки України, орієнтовану на замовлення у власного оборонно-промислового комплексу. … Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.