Телеканал “Центральний” пропонує нові рішення під час карантину: обмін контентом і відеоуроки для 1-4 класів

Кризові часи потребують неординарних рішень. Доводиться навіть виконувати роботу за Міносвіти. 

Про це заявив генеральний директор телеканалу "Центральний" Олег Зонтов і звернувся до медіа-спільноти, закликавши згуртувати зусилля. 

Телеканал  "Центральний" мовить з Полтави і був визнаний найкращим регіональним каналом минулого року по версії Національної спілки журналістів. Водночас зараз, у час карантинних обмежень, випускати продукт власного виробництва у достатній кількості складно.

"Регіональним телеканалам доводиться важко. Ми зберігаємо новинно-інформаційний блок, але згорнули зйомки всіх розважальних програм, не посилаємо знімальні групи у місця масових скупчень. Це означає, що кількість продукту власного виробництва значно скоротилась. І виникає проблема дефіциту якісного контенту, який можна показувати в ефірній сітці", – розповідає Олег Зонтов журналісту "Рубрики".

"Значить, ми мусимо купувати такий контент. У ці складні для всіх часи я пропоную медіа-спільноті згуртуватися і допомогти один одному. Щоб ми могли обмінюватися контентом. По-перше, ми самі готові наш контент надавати – у нас є декілька цікавих напрямків, як програма інтерв'ю з відомими людьми «Автограф» та інші. На такий крок може кожен регіональний канал, може бути створена єдина платформа, яка б стала майданчиком для викладання та обміну контентом. 

Ще є дистриб'ютори, які перепродають контент, куплений за кордоном або мають прокатне посвідчення Держкіно. Всі канали закупають щомісячно на достатньо велику суму цей контент для того, щоб показувати глядачам. Закликаю дистриб'юторів на період карантину зробити знижку на продаж цих прав. Або правовласники, наприклад, українських мультфільмів, щоб пішли на зустріч і безкоштовно надали його телеканалам для трансляції. Це дії, які реально можуть допомогти регіональним мовникам. Щоб ми показували не лише новини і соціальні ролики, що ми безумовно робимо, не нагнітали депресію та паніку для глядачів, а показували цікавий продукт", – заявив Олег Зонтов.

Проект співпраці телеканал "Центральний" ще раніше почав з інтернет-виданням "Рубрика" Так, у середу о 9:00, четвер, п'ятниця о 13:20 і неділю о 7:00 виходять документальні фільми проекту "ЕкоРубрика". Зараз до безкоштовного обміну контентом "Центральний" закликав ширше коло ЗМІ.

Олег Зонтов, телеканал "Центральний"

Очільник телеканалу "Центральний" похвалив ініціативу Міносвіти з реалізації на телебаченні масштабного освітнього проекту для учнів 5-11 класів, які навчаються вдома у зв'язку з карантином. 

"Водночас ми у Полтаві відчули великий запит глядачів на освітній контент для початкової школи – 1-4 класів. Інтерактивних відео-уроків для цих учнів взагалі немає, хоча це найбільш затребуваний сегмент. Обурюються і батьки, і вчителі, і самі діти не знають, що робити. Полтавські освітяни підтримали мою ініціативу і ми вже почали зйомки телеуроків. В таких умовах доводиться виконувати роботу за Міносвіти", – повідомив Зонтов.

Також Олег Зонтов звернувся до державних органів з закликом офіційно визнати роль ЗМІ у боротьбі проти поширення коронавірусу.

"Чому ми вимагаємо офіційно? Починає діяти обмеження на роботу у громадському транспорті. Обмежений перелік представників професії зможе їздити по спецперепустках. Але як в таких умовах ми забезпечимо умови роботи для медійників? Підготовка сюжетів або ефірів потребує технічного персоналу. Це інженери ефіру, це звукорежисери, просто режисери, це монтажери, які монтують. Вони ж не можуть це робити дистанційно. Їм треба добратися до студії, до апаратного комплексу і все це робити. 

ЗМІ працюють. І працюють саме не тільки заради поширення інформації, а заради того, щоб не дати поширити паніку. Бо якщо люди мають достовірну інформацію з перших вуст, то вони не піддаються істерії. Ми робимо включення з брифінгів засідань або керівників оперативних штабів, місцевої влади, робимо з ними інтерв'ю в студіях", – коментує гендиректор каналу "Центральний".

Важливі статті:

Йога через інтернет, флешмоби та гумор: як бізнес переходить на дистанційну роботу

Як перейти на віддалену роботу: підбірка інструментів

Як бізнес в Україні та світі допомагає у боротьбі з коронавірусом

Надихаючі вчинки. Як люди поводять себе під час коронавірусу і повертають віру у добро

Свіжі дописи

  • Новини

Інститут пам’яті створив соціальний ролик до 91-х роковин Голодомору та запросив долучитися до вшанування жертв

До 91-х роковин Голодомору 1932–1933 років Український інститут національної пам'яті підготував соціальну рекламну кампанію, метою… Читати більше

Saturday November 23rd, 2024
  • Новини

Україна нарощує підготовку операторів дронів: вже працюють 33 сертифіковані школи

Міністерство оборони України активно розвиває підготовку операторів безпілотних літальних апаратів. Станом на сьогодні вже 33… Читати більше

Saturday November 23rd, 2024
  • Новини

“Паляниця” і не тільки: Литва надасть перший транш у розмірі 10 млн євро на українську далекобійну зброю

23 листопада Литва та Україна підписали стратегічно важливий Меморандум про взаєморозуміння, що передбачає фінансування виробництва… Читати більше

Saturday November 23rd, 2024
  • Новини

Чугунные или стальные буржуйки: в чем разница и какую выбрать?

Ассортимент рынка твердотопливного отопительного оборудования состоит, преимущественно, из буржуек. Покупателям представлена чугунная буржуйка и модели… Читати більше

Saturday November 23rd, 2024
  • Новини

Президентка Європейського Парламенту виступає за передачу ракет Taurus Україні

Президентка Європейського парламенту Роберта Мецола висловила свою підтримку передачі Німеччиною крилатих ракет Taurus Україні. Про… Читати більше

Saturday November 23rd, 2024
  • Новини

У Євросоюзі вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років на території України

У суботу, 23 листопада, Міністерства закордонних справ та посадовці ЄС приєдналися до українського народу, щоб… Читати більше

Saturday November 23rd, 2024

Цей сайт використовує Cookies.