Телеканал “Центральний” пропонує нові рішення під час карантину: обмін контентом і відеоуроки для 1-4 класів

Кризові часи потребують неординарних рішень. Доводиться навіть виконувати роботу за Міносвіти. 

Про це заявив генеральний директор телеканалу "Центральний" Олег Зонтов і звернувся до медіа-спільноти, закликавши згуртувати зусилля. 

Телеканал  "Центральний" мовить з Полтави і був визнаний найкращим регіональним каналом минулого року по версії Національної спілки журналістів. Водночас зараз, у час карантинних обмежень, випускати продукт власного виробництва у достатній кількості складно.

"Регіональним телеканалам доводиться важко. Ми зберігаємо новинно-інформаційний блок, але згорнули зйомки всіх розважальних програм, не посилаємо знімальні групи у місця масових скупчень. Це означає, що кількість продукту власного виробництва значно скоротилась. І виникає проблема дефіциту якісного контенту, який можна показувати в ефірній сітці", – розповідає Олег Зонтов журналісту "Рубрики".

"Значить, ми мусимо купувати такий контент. У ці складні для всіх часи я пропоную медіа-спільноті згуртуватися і допомогти один одному. Щоб ми могли обмінюватися контентом. По-перше, ми самі готові наш контент надавати – у нас є декілька цікавих напрямків, як програма інтерв'ю з відомими людьми «Автограф» та інші. На такий крок може кожен регіональний канал, може бути створена єдина платформа, яка б стала майданчиком для викладання та обміну контентом. 

Ще є дистриб'ютори, які перепродають контент, куплений за кордоном або мають прокатне посвідчення Держкіно. Всі канали закупають щомісячно на достатньо велику суму цей контент для того, щоб показувати глядачам. Закликаю дистриб'юторів на період карантину зробити знижку на продаж цих прав. Або правовласники, наприклад, українських мультфільмів, щоб пішли на зустріч і безкоштовно надали його телеканалам для трансляції. Це дії, які реально можуть допомогти регіональним мовникам. Щоб ми показували не лише новини і соціальні ролики, що ми безумовно робимо, не нагнітали депресію та паніку для глядачів, а показували цікавий продукт", – заявив Олег Зонтов.

Проект співпраці телеканал "Центральний" ще раніше почав з інтернет-виданням "Рубрика" Так, у середу о 9:00, четвер, п'ятниця о 13:20 і неділю о 7:00 виходять документальні фільми проекту "ЕкоРубрика". Зараз до безкоштовного обміну контентом "Центральний" закликав ширше коло ЗМІ.

Олег Зонтов, телеканал "Центральний"

Очільник телеканалу "Центральний" похвалив ініціативу Міносвіти з реалізації на телебаченні масштабного освітнього проекту для учнів 5-11 класів, які навчаються вдома у зв'язку з карантином. 

"Водночас ми у Полтаві відчули великий запит глядачів на освітній контент для початкової школи – 1-4 класів. Інтерактивних відео-уроків для цих учнів взагалі немає, хоча це найбільш затребуваний сегмент. Обурюються і батьки, і вчителі, і самі діти не знають, що робити. Полтавські освітяни підтримали мою ініціативу і ми вже почали зйомки телеуроків. В таких умовах доводиться виконувати роботу за Міносвіти", – повідомив Зонтов.

Також Олег Зонтов звернувся до державних органів з закликом офіційно визнати роль ЗМІ у боротьбі проти поширення коронавірусу.

"Чому ми вимагаємо офіційно? Починає діяти обмеження на роботу у громадському транспорті. Обмежений перелік представників професії зможе їздити по спецперепустках. Але як в таких умовах ми забезпечимо умови роботи для медійників? Підготовка сюжетів або ефірів потребує технічного персоналу. Це інженери ефіру, це звукорежисери, просто режисери, це монтажери, які монтують. Вони ж не можуть це робити дистанційно. Їм треба добратися до студії, до апаратного комплексу і все це робити. 

ЗМІ працюють. І працюють саме не тільки заради поширення інформації, а заради того, щоб не дати поширити паніку. Бо якщо люди мають достовірну інформацію з перших вуст, то вони не піддаються істерії. Ми робимо включення з брифінгів засідань або керівників оперативних штабів, місцевої влади, робимо з ними інтерв'ю в студіях", – коментує гендиректор каналу "Центральний".

Важливі статті:

Йога через інтернет, флешмоби та гумор: як бізнес переходить на дистанційну роботу

Як перейти на віддалену роботу: підбірка інструментів

Як бізнес в Україні та світі допомагає у боротьбі з коронавірусом

Надихаючі вчинки. Як люди поводять себе під час коронавірусу і повертають віру у добро

Свіжі дописи

  • Новини

Швеція профінансує виробництво українських далекобійних дронів за “данською моделлю”

Міністр оборони України Рустем Умєров під час робочої поїздки до Швеції провів низку результативних зустрічей… Читати більше

Friday November 22nd, 2024
  • Новини

Зимова єПідтримка: у Мінекономіки роз’яснили, як отримати 1 000 гривень від держави

Міністерство економіки України оприлюднило деталі отримання одноразової допомоги від держави "Зимова єПідтримка". Про це повідомляє Мінекономіки,… Читати більше

Friday November 22nd, 2024
  • Новини

У ЗСУ спростували інформацію про ймовірну присутність північнокорейських військових на Харківщині

Інформація про нібито присутність військовослужбовців Північної Кореї на території Харківської області не відповідає дійсності. Про… Читати більше

Friday November 22nd, 2024
  • Новини

У трьох районах Києва не працює сигнал повітряної тривоги: у чому причина?

В окремих частинах Святошинського, Шевченківського та Соломʼянського районів Києва тимчасово не працюватиме система оповіщення населення… Читати більше

Friday November 22nd, 2024
  • Новини

Легендарний “Щедрик” українського композитора Леонтовича прозвучав у святковій рекламі Chanel

Легендарна різдвяна пісня «Щедрик» авторства українського композитора Миколи Леонтовича стала музичною основою святкової реклами модного… Читати більше

Friday November 22nd, 2024
  • Новини

Львівська бібліотека зібрала понад 350 дитячих малюнків та листівок для військових на передовій

Нещодавно у Львівській муніципальній бібліотеці провели збір листівок, малюнків та оберегів для захисників та захисниць.… Читати більше

Friday November 22nd, 2024

Цей сайт використовує Cookies.