РНБО запустив два е-сервіси для боротьби з коронавірусом

Ситуаційний центр Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України створив два електронних сервісу для боротьби з коронавірусом.

Про це повідомили в РНБО.

Повідомляється, що сервіси призначені для обласних адміністрацій та лікарні. Вони дозволяють проводити моніторинг захворюваності COVID-19 та забезпечення лікарень людськими і матеріально-технічними ресурсами.

"Перший сервіс – кабінети адміністраторів для областей в контексті моніторингу даних щодо захворюваності. Другий – для адміністраторів лікарень з інфекційними відділеннями і додаткових опорних лікарень, які були визначені областями, з матеріально-технічного забезпечення та забезпечення медичним персоналом", – повідомили в РНБО.

Обидва сервісу готові до застосування, доступи передані всім областям і 263-м лікарням.

Нагадаємо, що у Києві вже 28 випадків захворювання на коронавірус.

Раніше у Зеленського заявили, що ПЛР-тести будуть доправлені в лабораторії по всій країні до кінця понеділка.

Читайте також: ПЛР, експрес і реалії: як пройти тест на коронавірус і де його знайти

Свіжі дописи

  • Новини

Херсонський художній музей отримав у дар від колекціонера картину Шовкуненка

Колекціонер Тарас Лагойда подарував Херсонському художньому музею роботу Олексія Шовкуненка. Про це повідомляє Херсонський художній… Читати більше

Friday February 7th, 2025
  • Новини

У Центрі стратегічних комунікацій заявили, що доказів спроби росіян 6 лютого запустити по Києву “Орєшнік” немає

У відомстві наголосили, що реальних доказів того, що російські війська 6 лютого намагалися запустити по… Читати більше

Friday February 7th, 2025
  • Новини

Зеленська: в Україні суттєво зріс запит на психологічну допомогу

Олена Зеленська повідомила, що результати дослідження у межах всеукраїнської програми ментального здоров’я "Ти як?" свідчать,… Читати більше

Friday February 7th, 2025
  • Новини

Отримав у подарунок ляльку з вшитим осколком: Франциск зустрівся з групою сиріт з України

Папа Римський зустрівся 5 лютого із сімома дівчатами-сиротами віком від 6 до 19 років з… Читати більше

Friday February 7th, 2025
  • Новини

У Повітряних силах підтвердили збиття КАБу у Запоріжжі – це не перший випадок

Військові Збройних сил України змогли збити керовану авіаційну бомбу у Запоріжжі. Це вже не перший… Читати більше

Friday February 7th, 2025
  • Новини

Розвідка Британії повідомила, яку територію України захопила росія за останній місяць

Територіальні завоювання рф в Україні у січні 2025 року сповільнилися. Війська росії зайняли близько 320… Читати більше

Friday February 7th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.