Як повідомили в пресслужбі АТБ, мережа працює в штатному режимі і має намір подвоїти товарні запаси на всіх розподільних центрах компанії, особливо регіональних, і в магазинах за переліком товарів підвищеного попиту не менш ніж на 30 календарних днів, щоб гарантувати наявність на полицях магазинів мережі товарів повсякденного вжитку.
"Компанія "АТБ-Маркет" будучи не тільки лідером української галузі роздрібної торгівлі, а й своєрідним фундаментом української продовольчої безпеки, концентрує всі свої ресурси для забезпечення безперебійної доставки товарів і формування товарних запасів, як в розподільних центрах, так і в магазинах. Забезпечує наявність на полицях магазинів продуктів і товарів першої необхідності для кожного покупця", – повідомили в компанії.
Щоб надати покупцям всю необхідну продукцію, мережа АТБ на весь період дії загальнонаціонального карантину вводить мораторій на реалізацію оптовими партіями наступних груп товарів: сипучі, бакалія, заморозка, антибактеріальні та дезинфікуючі засоби. Крім цього, компанія вводить в асортиментний перелік магазинів вітчизняні аналоги позицій власного імпорту з таких країн, як Італія, Польща, Словаччина і т.д., що є додатковим заходом забезпечення всіх необхідних товарів повсякденного вжитку.
"Корпорація АТБ і мережа її магазинів в своєму розпорядженні має достатні товарні запаси, щоб оперативно поповнювати полиці, яким би великим не був попит на ті чи інші продукти – гречку, рис, макарони, консерви, цукор і т.п. У разі необхідності система оперативної логістики мережі АТБ дозволяє забезпечити доставку найбільш затребуваних продуктів і товарів першої необхідності, які завжди є в запасі у власних розподільних і складських центрах корпорації", – заявила Наталія Шаповалова, в.о. Генерального директора компанії "АТБ-маркет", відповідаючи на питання про стабільне забезпечення полиць мережі АТБ товарами повсякденного попиту.
Цінова політика мережі АТБ залишиться незмінною, незважаючи на будь-які обставини: вартість продуктів і товарів в діськаунтерах лідера українського рітейлу, як і завжди, на 10-15% нижче середньоринкової. А при покупці продукції власних торгових марок мережі АТБ економія може досягати 40%.
Щоб захистити покупців мережі від дій спекулянтів і панікерів, компанія оголосила про введення з 18 березня обмежень на продаж товарів в одні руки, які дозволять уникнути браку товарів в окремих магазинах мережі через ажіотажний попит.
"Піклуючись про покупців, компанія боролася і буде боротися зі штучним ажіотажем на продукти першої необхідності. Просимо наших покупців з розумінням поставитися до цих обмежень. Ажіотаж створюють не стільки запасливі громадяни, скільки недобросовісні покупці, які потім спекулюють товарами першої необхідності. Щоб не допустити штучно створеного ажіотажу, компанія "АТБ-Маркет" вводить в усіх супермаркетах превентивні заходи. Зокрема, вода, пиво і напої в пластикових пляшках будуть відпускатися в кількості не більше 12 одиниць в одні руки. Всі інші товари будуть відпускатися в кількості не більше 5 штук в одні руки", – роз'яснили в компанії.
Раніше у Мінсоцполитики заявили, що на період карантину мережа супермаркетів АТБ забезпечить продуктами біля 1 мільйону людей з вразливих верств – продуктові набори планується надавати одиноким особам: віком понад 80 років, громадянам похилого віку, які потребують догляду, та особам з інвалідністю.
Перед тим "АТБ" ввела обмеження на продаж продуктів. Тепер в одні руки можна взяти лише визначену кількість товарів. У компанії це пояснили тим, що через паніку щодо коронавірусу спритні покупці скуповують товари в "АТБ", а потім продають їх втридорога.
Бельгія розраховує поставити Україні винищувачі F-16 у 2026 році Про це заявив прем’єр-міністр Бельгії Барт… Читати більше
Ветеран з Миколаєва Олександр Терещенко, який сам втратив руки захищаючи країну, разом з однодумцями у… Читати більше
Деталі розкриває “Рубрика”. У чому проблема? Не всі рани, яких завдає війна, є видимими. Важкий… Читати більше
російські диверсійно-розвідувальні групи на північному прикордонні намагаються вивідати побудову лінії оборони, щоб перерізати логістичні шляхи… Читати більше
Адміністрація американського президента Дональда Трампа має намір скасувати тимчасовий правовий статус близько 240 тисяч українців,… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський 6 березня бере участь у спеціальному засіданні Європейської Ради у Брюсселі.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.