Його відкрили на підтримку руху #StayTheFuckHome, який закликає людей у всьому світі залишатися вдома під час епідемії коронавірусу.
В онлайн-закладі є набір "кімнат" у сервісі Whereby, призначеного для відеодзвінків.
Основна кімната онлайн-бару вміщує до 12 осіб, також є кімнати для 4 і менше осіб.
"Ми не готові кинути веселитися і насолоджуватися спілкуванням з людьми, навіть коли світ ось-ось завалиться. Тому ми створили бар, де не потрібно носити маски, – це онлайн-бар, в якому ви можете залишатися в ізоляції і при цьому спілкуватися з людьми, яких любите", – пишуть організатори.
На цьому сайті ви можете приєднатися до будь-якої з трьох кімнат бару: вас попросять дозволити доступ до мікрофона і камери, а потім додадуть в конференцію з іншими відвідувачами.
Вуаля, можна пити і спілкуватися прямо на своєму дивані. Також є окрема кімната, де все точно будуть говорити англійськлю, і кімната, де є можливість зібратися вузьким колом друзів – куди зручніше, ніж листуватися у чаті або налаштовувати Skype.
Незважаючи на те, що в барі може бути людно, організатори нагадують: це найбезпечніше заклад, який можна уявити.
Усіх відвідувачів закликають пити відповідально, адже тут немає бармена, який вчасно скаже: "Ей, тобі вже вистачить".
"В онлайн-барах круто. Але ми зробили це для тих, хто відчуває себе самотнім і покинутим під час ізоляції. Насолоджуйтесь нашим баром, коли вам це потрібно, але пам'ятайте про своїх близьких, будьте поруч і спілкуйтеся з ними", – попереджають всіх, бажаючих випити в барі Stay the fuck homе.
Спецпредставник президента США з питань України та росії Кіт Келлог сьогодні прибув до України. Завтра… Читати більше
Львівський п’ятикласник Роман Терлич за виграні на олімпіаді «Квести і Тести» 50 000 гривень купив… Читати більше
Айтівець Олександр Павелко та дизайнерка Єлизавета Горбачова створили застосунок «ПДР.ai» зі штучним інтелектом та віртуальним помічником. Додаток… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Генеральним секретарем НАТО Марком Рютте. Про це… Читати більше
Канцлер Німеччини Олаф Шольц відкинув заяви Трампа про те, що президент України Володимир Зеленський є… Читати більше
19 лютого прем'єрка Данії Метте Фредеріксен заявила про збільшення оборонного бюджету країни на 2025-2026 роки на тлі… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.