Новини

У Києві зареєстровано 7 нових випадків захворювання на коронавірус

У Києві зареєстровано 7 нових випадків захворювання на коронавірус.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"Сьогодні під вечір ми отримали лабораторно підтверджені тести двох жінок -29-ти та 39-ти років та 5-ти чоловіків у віці від 31 до 50 років.

Загалом, на сьогодні в столиці 10 зареєстрованих випадків захворювання на COVID-19.

Восьмеро киян були інфіковані в європейських країнах – переважно у Франції та Німеччині. Два випадки – місцеве зараження від хворих із Житомирської області та Києва.

Із 10 хворих п'ятеро лікуються в Олександрійській клінічній лікарні столиці. Інші 5 – перебувають на самоізоляції та отримують лікування вдома під наглядом лікарів.

Також ми чекаємо на підтвердження чи спростування діагнозу на коронавірус ще трьох тестів, відправлених у референс-лабораторію", – йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, що у Києві запрацювали мультимедійні білборди з рекомендаціями, як мінімізувати можливість зараження коронавірусом.

Зазначимо, з понеділка громадський транспорт Києва зупиняє роботу.

КМДА опублікувала схему руху пасажирського транспорту в Києві.

Раніше Шмигаль заявив, що уряд не скасовуватиме рішення про закриття метро у Києві, Дніпрі та Харкові через поширення коронавірусу.

ЗМІ повідомили, що у "Слузі народу" заявили, що Рада 24 березня може оголосити в Україні надзвичайний стан.

Нагадаємо, що Кабмін під час засідання 16 березня ухвалив рішення щодо тимчасового припинення, залізничного, авіа та автобусного міжміського сполучень з 18 березня.

З 17 березня на всій території Україні заборонені будь-які масові заходи за участі більше 10 осіб. Також свою роботу мають припини всі заклади громадського харчування, розважальні центри, спортзали, крім аптек, супермаркетів та АЗС.

Читайте також: ранок столиці без метро – автобуси і трамваї переповнені, на дорогах затори.

Свіжі дописи

  • Новини

США готують план потенційного послаблення санкцій проти рф, – ЗМІ

США розглядають можливість послаблення антиросійських санкцій. Це відбувається на тлі прагнення президента Дональда Трампа відновити… Читати більше

Monday March 3rd, 2025
  • Новини

У Львові протягом зими курсував “автобус турботи”: благодійною ініціативою скористалися 220 бездомних

Другу зиму поспіль у Львові відбувалася масштабна соціальна кампанія «З турботою про кожного», в межах… Читати більше

Monday March 3rd, 2025
  • Новини

В Італії розгорнули найбільшу хустку України з авторським принтом: артоб’єкт символізує єдність усіх областей

В Італії, на головній площі Мілана біля собору Duomo, українські активісти розгорнули найбільшу українську хустку… Читати більше

Monday March 3rd, 2025
  • Новини

Торецьк та Часів Яр – це щоденний жах. Але міста тримаються: в ОСУВ “Хортиця” розповіли про ситуацію

Попри тривалі міські бої в Торецьку та Часовому Яру ситуація там залишається складною. Росіяни намагаються… Читати більше

Monday March 3rd, 2025
  • Новини

Лінія дронів: У Силах оборони стартував проєкт з розвитку спецпідрозділів БПЛА

У Збройних силах України розпочався масштабний проєкт «Лінія дронів», ініційований Президентом України. Його мета – розвиток… Читати більше

Monday March 3rd, 2025
  • Новини

Україна продовжує співпрацю з партнерами й сподівається на підтримку США у досягненні миру, – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що Україна працює з країнами-партнерами над мирним рішенням для завершення… Читати більше

Monday March 3rd, 2025

Цей сайт використовує Cookies.