В Україні за добу зафіксували 15 підозр на коронавірус

У суботу, 14 березня, до Центру громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я надійшло 15 повідомлень про підозру на коронавірусну інфекцію.

Про це в ході брифінгу повідомив виконувач обов'язків директора Центру громадського здоров'я МОЗ Ігор Кузін, пише Lb.ua.

"У Центр громадського здоров'я протягом цього дня надійшло 15 повідомлень з різних регіонів країни. Зараз центр проводить лабораторні дослідження щодо всіх випадків, які надходять. Натепер позитивного результату поки що не було виявлено", – сказав він.

Також, за словами Кузіна, повідомлення і далі надходять не тільки на національному рівні, а й на рівні областей, які вже отримали спеціальні тест-системи.

Зазначимо, голова ДПСУ заявив, що Кабмін поки не прийняв рішення щодо обмеження перетину КПВВ на Донбасі.

Раніше Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців, розповівши про низку заходів для мінімізації поширення коронавірусу територією України.

Зазначимо, Зеленський провів засідання РНБО з протидії поширенню коронавірусу.

В Україні 17 березня буде повністю обмежено авіасполучення через новий тип коронавірусу COVID-19.

Нагадаємо, що МЗС України наполегливо рекомендує громадянам не їздити за кордон.

Раніше міністр охорони здоров'я ініціює позачергове засідання Ради через коронавірус.

В Україні від коронавірусу померла перша людина – 71-річна жінка.

В Україні уряд створив спеціальну інфосторінку з усією актуальною інформацією щодо китайського коронавірусу: https://covid19.com.ua/

Читайте також:

Як і коли потрібно робити експрес-тест на коронавірус

Що робити, коли повернувся з країни, де зафіксували коронавірус

Свіжі дописи

  • Новини

Уряд виділив 150 млн грн на програму повернення українців із закордону

Кабінет Міністрів схвалив виділення 150 млн грн на нову бюджетну програму, мета якої - сприяти… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

Комфортна, тепла, міцна: у Міноборони розповіли про особливості термобілизни для захисників і захисниць

Міноборони продовжує працювати над удосконаленням одягу для військових. Один з важливих напрямів – розробка натільної… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

На столичному ВДНГ створили біговий маршрут у вигляді протеза

У Києві на території Національного комплексу “Експоцентр України” (ВДНГ) з’явився новий біговий маршрут, який повторює… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

Reuters: США та Україна готуються підписати угоду про корисні копалини, ймовірно, вже сьогодні

США та Україна найближчими можуть годинами підписати угоду про корисні копалини, яку мали укласти ще… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

“Продовжуй жити”: у Львові стартував проєкт підтримки для жінок, які втратили чоловіків на війні

У Львові розпочався проєкт «Продовжуй жити», спрямований на підтримку жінок, чиї чоловіки загинули, захищаючи Україну.… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

У 2024 році росіяни стратили понад 100 українських військовополонених, – Amnesty International Ukrane

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International презентувала звіт «Оглушлива тиша. Насильницькі зникнення, утримання інкомунікадо та катування… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.