fbpx
Сьогодні
22:27 13 Бер 2020

Зеркаль прокоментувала скандальні заяви Сивохи

Колишня заступниця глави МЗС Олена Зеркаль прокоментувала заяви радника секретаря РНБО Сергія Сивохи щодо Донбасу.

Про це вона написала у Facebook.

"Сумно, навіть гірше. Замість кропіткоі роботи з об'єднання суспільства його продовжують розривати на шматки і послідовно насаджувати наратіви російської пропаганди. Чи свідомо це робиться? Вже зрозуміло, що так. А от у чому сенс цього і, які наслідки це матиме для країни?

Звичайно, можна відвернути увагу міжнародного співтовариства від російської агресії, незаконної анексії Криму та окупації частини сходу України, замінити ці дії на "внутрішній конфлікт" і чекати на мир, але це матиме трагічні наслідки для суспільства та України як держави", – пише Зеркаль.

Вона зазначила, що дуже небезпечним є і намагання створити у суспільстві образ такого собі "опонента миру" з усіх, хто проти втрати суб'єктності України. Водночас, Зеркаль впевнена, що українське суспільство не хоче миру за будь-яку ціну і не збирається жертвувати своїм суверенітетом та свободою.

"Тим часом, Україна зникає як суб'єкт публічної сфери, що має свою політику, інтереси і порядок денний.

Українці завжди боролися за свободу та гідність, в цьому і полягає головна відмінність між Україною і Росією. У нас різні політичні культури. Саме тому і виникає постійне протистояння дискурсу свободи і дискурсу не-свободи, яке є ціннісним протистоянням двох систем, двох різних способів життя та різних систем, які знаходяться у гострому зіткненні.

Росія – це не проблемний сусід, з яким можна домовитися, "просто переставши стріляти", а "екзистенційний ворог", метою якого є повне знищення Української держави", – резюмує Зеркаль.

Раніше повідомлялося, що ветерани АТО зірвали презентацію платформи примирення Сивохи.

Правоохоронці затримали 15 хлопців, які напали на Сивохо.

На Сивоху написали заяву про держзраду, а майже всіх активістів відпустили після сутички.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов назвав неприпустимими дії активістів, які зірвали презентацію "Національної платформи примирення та єдності" його радника Сергія Сивохо.

Загороднюк жорстко прокоментував заяву Сивохи про "внутрішній конфлікт".

Рубрика звернулись до лідерів думок українського суспільства з проханням оцінити ініціативу радника секретаря РНБО щодо діалогу з мешканцями ОРДЛО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

38 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Сергей

Побольше бы таких как Зеркаль представляли бы Украину на международной арене.... Позор власти, которая не ценит кадры, кумовство не решает проблем а путь в тупик...

2
Гість

Нашій владі такі заважають, бо демонструють її тупість і продажність

3
Бульба

Олена Зеркаль - освічена, розумна, патріотична жінка. Той факт, що Зе-президент не знайшов для такої людини місця - говорить саме за себе. Мабуть, його команді потрібні інші особи - не дуже освічені, не завжди розумні і зовсім не патріотичні. Ну так виходить. Хай буде соромно тим, хто привів...таку команду до керівництва країною...

4
Харківець

"Зеркаль впевнена, що українське суспільство ... не збирається жертвувати своїм суверенітетом та свободою."

Чим жертвувати? Якім "суверенітетом"? Тим що Зеркаль та її уряд віддали Західу?

5
Гість

Отакі нібито "храківці", самі живуть ще в радянській омані кремлівських штампів, і інших намагаються своєю маячнею в цьому переконати, бо дійсно чим вони є, так це украінофобами, яким ніколи не зрозуміти, що таке свобода.

6
Харківець

Дурко, ти що, маєш сертифікат визначати, хто є "українофобом", а хто не є? Я люблю Україну, але не люблю тих хто уявив, що він і є Україна. Такі, як ти невігласи, тільки ганьблять справжніх українців.

7
Гість

Да это и не "харкивець" вовсе, а тот же самый кремлебот, что в 05.58 только был якобы Ив. Франковск, вместо остатков мозга которого лишь один рефлекс всё обрызгать тем дерьмом, из которого состоит сам.

8
Гість

Саме так, ці кремлеєботи, ніби зараз "харківець", а завтра буде якимось "сумчанином", чи "черкащчанином", жодного відношення не маючи до цих міст теж саме буде поливати знову, бо це їх сутність виродків, ненавидіти все, до чого не здатні самі.

9
Гість

Вот из-за таких пердунов ещё совковых на новый лад русского неонацизма, что научились только клацать по компу, прячась под разными именами типа "Харкивець" потом и все войны. Сгинь нечитая, сдохни в собственном дерьме, и не отравляй нормальным людям жизнь собой!

10
Гість

Зеркаль впевнена, а от такі українофоби, як цей, нібито "харківець" - не впевнені ні в чому, тому і несуть тут під різними прізьвиськами свій понос зі страху за своє жалюгідне життя.

11
Харківець

Більшість нацюкових коментарів дуже яскраво показують, хто розриває Україну! Тупі хамовиті рагулі. А такі, як Зеркаль, їх очолює. Вам вже народ України своїми 73 відсотками показав ваше місце, а ви все не вгамуєтесь.

12
Гість

Типичная реакция дебилоидов москалопитеков, зомбированных кремлёвским русскамиром, где быдлу рабов и ничтожества внушили, что оно там что-то значат для "великой" империи моральных уродов, вот и тявкают, как скажут, по типу бешенных собак, гавкая на всех и всё, кто не так скулит.

13
Гість

Да это тож же самый кремлебот, тут, как и якобы "Ив. Франковск", что даже его выблевы желчной ненависти украинофобства легли здесь рядышком, как с одного компа. Этот моральный урод и такие как он давно перестали быть людьми, а только и живёт лишь ненавистью ко всему украинству. Хлам истории, дерьмо человечества.

14
Гість

Через таку мерзоту якк тут таке ніби "харківець", де наголос на "і", і починаються потім всі війни, а ця гидота потім ховається за склом монітору.

15
Харківець

"Гість", розмовляєш сам із собою? Прийми ліки від параної, якщо тобі за адекватним сприянням дійсності вважається "кремлівське зомбування", а також від шизофренії, якщо не здатен розрізняти справжніх співбесідників від ботів, однім із різновидів яких ти і є. Але останні вибори показали що вас час вийшов. Отже продовжуй виходити жовчю. Надалі для вас все буде тільки гірше. До речі, в моєму ніку наголос на останньому складі.

16
Гість

Згинь чума и не позорь Харьков таким именем, как "харьковчанин". Когда вы уже все повыздохнете совки кремледраные, чтоб людям нормальным нормально жилось без вас москалопитеков!

17
Ив. Франковск

Конфликт внутри Украины начался еще в 13г и идет до сих пор. Революция , нападение на нар. депутата прямо в ВРУ нациками,Нападение на работника РНБО Сивоху, нападение в Одессе на ОПЗЖ, нападение на фанатов 2 мая в Одессе, подрыф Шеремета, кислотой журналистов, марадерство на Донбассе. Какая в пи ...война с РФ.

18
Гість

Типовий дурень з кремлеботів, зомбований російською пропагандою ще совкового періоду на новий лад роССійського неонацизму, де наавіть і не бажають розуміти, що війну з Україною та кремлівська орда розпочала ще з перших днів незалежності України, а то і раніше, коли Україна намагалася зберегти себе, як нація ще в періоди совкової імперії, де та кремлівщина намагалася всіма засобами нав'язати всім панівну роль тільки своєї кремлівської монополії в усьому, і вела підривну війну проти всього, що загрожувало її владі, наслідки чого ми бачимо і зараз, навіть і через таке зомбування, як тут. Тому так і біснуються тут ці апологети ще совкового нацизму їх "руССкомиру".

19
Гість

Да это не просто - дурак, а зомбированный рашистской пропагандой враг, которых толпами кремль натравливает на войну за господство своей орды во всём и над всеми. Вот из-за таких и все потом только войны вокруг

20
Гість

Да нахрен в их паРашу таких рашистских окупантов как и этот провокатор типа вроде как бы рязанско-псковский "Ив. Франковск" из ростовской губернии, под какими бы тут кличками и не прятались!

21
Гість

Оце, що як типовий кремлебот, що натягнуло на себе назву нібито "Ив. Франковск" за методою ФСБешних провокаторів, і є з тих, хто розпалює національну ворожнечу, аби розпочати війну надогоду своїм кремлівським хазяйвам.

22
Гість

Да это ни какой и не "Ив. Франковск", а старый совковый пердун из недобитых комсомольцев, которым теперь только бы поскулить за свой русофашизм.

23
Одесса

Привлечь к ответственности президента Зеленского за государственную измену, а так же членов его команды продвигающие это решение.

24
Гість

А ти колись бачив як за це потягнули хоч одного жида-єврея до цюпи?

25
Гість

У ТОГО СВИНА ЖИРНОГО МОЗОК ЖИРОМ ЗАПЛИВ. В ШИЮ ГНАТИ В ЛУГАНДОНІЮ ТО ПАДЛО!

26
Гість

ЦЕ не СВИН. Це типовий жидок - єврей

27
одесса

В Украине активизировались всякого рода агенты влияния из ПаРаши! Все эти сивохи предатели интересов Украины.

28

Где эту 3,14зду соросовскую взяли? В Украине что нет образованных дипломатов ?

29
Гість

Дура россиянская че ты вабще про Сороса знаешь, во бля непуганное безграммотное быдло.

30
Гість

Ты, чучело драное табуном бешеных ослов, закрой свою вафельницу и не засерай эфир блевотными русофашистскими пропагандонскими высерами!!! Тварына подорванная, бля....

31
Светлана

Дура, Зеркаль і є освічений дипломат, а ти прошмандовка.

32
Бульба

А вам миліше пропутінські зірки? Як от сива дурка Тєрєшкова???

33
Гість

чучело, ты чего это не русскими буквами себя обозвало?

34
Савич

Ты, проблядь, не отвлекайся...продолжай сосать мокшанский член.)))

35
Гість

то ти шлюха пархата-вона говорить правду

36
Гість

Ты и мизинца этой женщины не достойна. Недоразумение

37

олгофрен это потаскуха потрошенковская, а не женщина

38
Гість

Типичная реакция дебилоидов, зомбированных кремлёвским русскамиром, где быдло рабов и ничтожества уверовало, что оно там что-то значит для "великой" империи моральных уродов, вот и тявкает, как скажут, по типу бешенных собак, гавкая на всех и всё, кто не так скулит.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: