Сьогодні
00:15 13 Бер 2020

Перший матч без глядачів. "Шахтар" обіграв німецький "Вольфсбург" у Лізі Європи

Донецький "Шахтар" переміг на виїзді німецький клуб "Вольфсбург" у матчі 1/8 фіналу Ліги Європи.

Перший матч між цими командами відбувався у Вольфсбургу без глядачів через пандемію коронавірусу.

"Гірники" вийшли вперед на 16-ій хвилині завдяки голу нападника Жуніора Мораеса. Господарі зрівняли рахунок на початку другого тайму, але український клуб забив переможний м'яч на 73-ий хвилині — відзначився Маркос Антоніо.

Що цікаво, обидві команди били пенальті у цій зустрічі, але не змогли їх реалізувати.

У підсумку 2:1 на користь "Шахтаря". Матч-відповідь відбудеться 19 березня у Харкові, вочевидь, також за порожніх трибун.