fbpx
Сьогодні
16:47 13 Бер 2020

КВУ заявив про кампанію зі зриву виборів на Харківщині

Фото Reuters

За інформацією КВУ в 179 окрузі на Харківщині за підтримки одного з кандидатів фактично розпочато кампанію зі зриву виборів. Зокрема, опубліковано звернення до Президента з проханням перенести дату виборів у зв'язку з введення в Україні карантину.

Про це передає Рубрика з посиланням на заяву КВУ.

При цьому активно поширюється маніпулятивна інформація щодо нібито неможливості проведення проміжних виборів народного депутата у зв'язку із коронавірусом.

"З огляду на це КВУ звертає увагу на Постанову ЦВК від 12 березня, якою Центрвиборчком визначив перелік заходів, які необхідно вжити для убезпечення кандидатів, виборців, членів комісії від поширення коронавірусу та проведення виборів у відповідності до чинного законодавства.

Зокрема, запобігання скупченню значної кількості громадян на дільницях шляхом знаходження частини з них за межами приміщення для голосування, розміщення інформаційних матеріалів щодо захисту від вірусних інфекцій, використання індивідуальних засобів захисту, антисептичних речовин та термометрів для членів виборчих комісій", – йдеться у повідомленні.

ЦВК звернулась до Харківської обласної державної адміністрації щодо надання ДВК інформаційних матеріалів з профілактики інфікування коронавірусом, організації дезінфекції приміщень для голосування, забезпечення членів виборчих комісій індивідуальними засобами захисту, антисептичними засобами та засобами термометрії. Для виборців планується забезпечити наявність антисептичних засобів перед приміщеннями для голосування.

Таким чином КВУ наголошує, що згідно з вимогами діючого законодавства (положення ст. 38,64,69 Конституції України) наразі немає правових підстав для перенесення дати виборів у 179 окрузі і закликає неухильно дотримуватися рекомендацій ЦВК та організовувати виборчий процес у відповідності до вимог Конституції та законів України.

Нагадуємо, що відповідно до Конституції конституційне право громадян України обирати та бути обраними до органів державної влади може бути обмежене лише в разі надзвичайного чи воєнного стану.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

все ясно..знов тітушки знову подлоги .еврей блядь ше гірше яніка..

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: