fbpx
Сьогодні
20:07 07 Бер 2020

У Києві парк Наталка планують з'єднати пішохідним мостом з Оболонським островом

Відповідно до розпорядження голови КМДА №397 від 4 березня 2020 року в 2020 році планується здійснити проектування та будівництво пішохідного мостового переходу між Оболонській набережній і островом Оболонським.

Замовником будівництва визначено Оболонська райдержадміністрація. Планується, що фінансування будівництва буде здійснено за кошти інвесторів, повідомляє "Київвлада".

"Здійснити в 2020 році будівництво пішохідного мостового переходу між Оболонській набережній і островом Оболонським в Оболонському районі", – сказано в розпорядженні.

Згідно з документом, замовником будівництва пішохідного мостового переходу визначена Оболонська РДА. Райдержадміністрація повинна буде отримати вихідні дані для проектування і забезпечити в 2020 році розробку проектної документації, проведення її експертизи та затвердження. Також Оболонська РДА повинна буде забезпечити отримання дозвіл Департаменту охорони культурної спадщини КМДА на проведення будівельних робіт.

У Києві парк Наталка планують з'єднати пішохідним мостом з Оболонським островом

У розпорядженні також зазначається, що фінансування робіт з будівництва пішохідного мостового переходу буде здійснюватися за рахунок залучених коштів згідно з протоколом постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва від 27 лютого 2020 року №128/2020. На своєму засіданні ця комісія підтримала пропозицію ТОВ "СІА" про можливість фінансування будівництва пішохідного мосту між Оболонській набережній і островом Оболонським.

Наприкінці 2016 року комунальним підприємством "Київбудрeконструкція" було проведено тендер на виконання проектних робіт по об'єкту "Реконструкція і будівництво пішохідно-дорожньої мережі з благоустроєм в частині створення рекреаційного маршруту з улаштуванням мостових переходів у районі Оболонської набережної, півострова Собаче гирло та острова Оболонська коса". Переможцем тендеру стало ТОВ "Гурт Проект", яке надало пропозицію у розмірі 1 168 923 грн з ПДВ за свою роботу.

У Києві парк Наталка планують з'єднати пішохідним мостом з Оболонським островом

В рамках реконструкції, проектна організація запропоновано побудувати 5 мостів які зєднають острови.

Один з них пішохідний міст від Оболонської набережнуої до острова Оболонського. Оскільки він може знаходитись на водному шляху кораблів, які запливають в затоку Оболонь, проектна організація запропонувала декілька прикладів розвідних мостів, які вже існують.

Як буде виглядати запланований міст поки невідомо.

Рубрика:
Київ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: