fbpx
Сьогодні
12:32 01 Бер 2020

НБУ оштрафував три банки на 1 мільйон

Національний банк України за результатами перевірок застосував до АТ "Перший інвестиційний банк", АТ "А-Банк" та АТ АКБ "Львів" штрафні санкції.

Про це йдеться у повідомленні регулятора.

Перший інвестиційний банк оштрафован на 200 тис за неналежний аналіз фінансових операцій з урахуванням ризик-орієнтованого підходу.

Ризик-орієнтований підхід враховує приналежність банку до певної категорії з урахуванням його розміру в банківській системі, характеру і складності операцій, рівня ризиків, притаманних його діяльності, а також на підставі певної загальної оцінки SREP (Supervisory Review and Evaluation Process).

А-Банк отримав письмове застереження. НБУ ухвалив, що банк неналежним чином виконує обов'язки розробляти, впроваджувати та постійно з урахуванням законодавства оновлювати внутрішні документи з питань фінмоніторингу.

Також банк отримав попередження за порушення вимог щодо ідентифікації, верифікації, вивчення клієнтів, в тому числі клієнтів – національних громадських діячів, їх близьких осіб або пов'язаних з ними осіб.

Банк оштрафован на 400 тис за порушення вимог законодавства в сфері фінансового моніторингу виконання запитів інспекційної групи.

Банк Львів оштрафован на 400 тис  за нездійснення належного аналізу фінансових операцій з урахуванням ризик-орієнтованого підходу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: