Про це він написав у телеграм.
"Тіньових ринків та схем в Україні не буде. Всі тіньові ринки Уряд ліквідовує. Мова йде, зокрема, і про нелегальні лісопильні по всій країні", – пише Гончарук.
Він розповів, що минулого тижня був з робочою поїздкою в Чернігівській області, щоб проінспектувати стан лісового господарства у регіоні.
"Висновок: керівника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Зінченко — необхідно відсторонити через значні порушення в державних лісгоспах регіону. До цього він очолював Харківське облуправління, де зараз ми теж виявляємо великі порушення. Тільки за 2019-й рік виявлено незаконних рубок на понад 350 млн гривень.
Але попри це, у червні 2019-го попереднє керівництво Держлісагентства, незадовго до приїзду Президента Володимира Зеленського до Харкова, вирішило чомусь перевести Олександра Зінченка до Чернігова. Ці схеми більше не пройдуть",- підкреслює Гончарук.
Він дав доручення керівникам ОДА вжити дієвих заходів щодо запровадження електронного обліку деревини всіма лісокористувачами, а керівництву Держлісагентства — сформувати мапу місць легального перероблення деревини, з можливістю надання громадськістю повідомлень про незаконні лісопильні.
"Крок за кроком ми знищуємо корупційні схеми та зловживання в лісовій галузі по всіх областях України",- резюмує прем'єр-міністр.
Президент Володимир Зеленський заявив, що закінчити війну без України неможливо. Якщо США домовляться з росією… Читати більше
На даний час вибори в Німеччині, які ведуть до зміни влади в країні, завершилися. Згідно… Читати більше
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна працює з партнерами щодо поставок усіх п’яти систем Patriot,… Читати більше
Україна зі Сполученими Штатами Америки веде перемовини про угоду щодо рідкісноземів. Керівник Офісу президента зазначив,… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський розповів, що Сполучені Штати продовжують надавати Україні допомогу, нічого не зупинено.… Читати більше
Солдати російської федерації, ймовірно, розстріляли українських військових, яких взяли в полон у Курській області. У… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.