Фото ОПУ
За повідомленням SkyUp Airlines, "дезінфікуючими засобами обробили кабіну пілотів, зону відпочинку екіпажу, пасажирський салон з бортовою кухнею, туалети та багажний відсік. Усі зони ретельно обприскували — сидіння, багажні полиці для ручної поклажі, підлогу, підлокітники, відкидні столики, візки для роздачі харчування, стіни, стелю.
Пледи, рятувальні жилети, шторки ілюмінаторів, інструкції з безпеки, витратні матеріали для подачі їжі та напоїв — відправили на утилізацію. Підголовники на сидіннях та рекламні буклети зняли з літака ще під час його підготовки до спецрейсу. Місце стоянки і трап також дезінфікували.
Процедуру виконували фахівці відділення дезінфектології державної установи "Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України".
Крім того, за рекомендацією Boeing, буде замінений НЕРА-фільтр на борту. Він здатний очищати повітря від найдрібніших частинок діаметром до 0,3 мкм.
Також замінять фільтри в салоні, які захищають температурні сенсори.
22 лютого літак перегонять на базу у Бориспіль. 24 лютого він відправиться з Києва до Хургади.
Нагадаємо, 20 лютого літак авіакомпанії SkyUp доставив з Китаю 45 українців і 27 іноземних громадян. Всі вони розміщені на території медичного центру Національної гвардії України "Нові Санжари" в Полтавській області на 14 днів із забезпеченням суворого режиму санітарного епідеміологічного контролю і безпеки.
Повідомлялося, що "Шахтар" готовий власним літаком евакуювати з Китаю дівчину з собакою та решту українців.
Адміністрація президента США Дональда Трампа завжди відстоюватиме інтереси американського народу, а також тих, хто поважає… Читати більше
Державний департамент США припинив дію ініціативи USAID з відновлення енергосистеми України. У програму було вкладено… Читати більше
27 лютого у Національній бібліотеці України для дітей відбулася унікальна подія — читання «Заповіту» Тараса… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський подякував США за підтримку та зустріч. Водночас наголосив, що Україні потрібен справедливий і міцний… Читати більше
Європейські лідери деяких країн вже висловили свою підтримку Україні після того, як її лідер Володимир… Читати більше
У Національному музеї історії України у Другій світовій війні відкрили виставку "FOR FREEDOM". На експозиції… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.