"Будівельну галузь буде реформовано до кінця цього року. Це буде пов'язано з багатьма факторами: з фактором страхування, з фактором сертифікації фахівців, із переходом на європейські стандарти проектування, технічні норми та параметри. Це все потребує чималих зусиль. Ми знаємо, що робити, й робимо це. В нас є маса союзників і експертів у цій реформі", – сказав Шмигаль в інтерв'ю "Інтерфаксу".
Віце-прем'єр наголосив, що в Україні будівельний ринок один із найуспішніших, зі швидким розвитком, тому оздоровити будівельну галузь у частині параметрів, стандартів, фахівців і викорінити корупцію – це пріоритет для влади.
Стосовно питання будівельних конфліктів, Шмигаль зазначив, що реформа в будівельній сфері буде дуже схожою на реформу децентралізації.
"Поставити питання, чому порушуються чиїсь права, можна буде дуже просто на місцевому рівні. Тобто держава має включатися фактично тоді, коли стається неприхований злочин. У всьому світі незаконних будівництв не існує, тому що люди розуміють, що побудувати незаконно – це так само, як вкрасти в когось гаманець, це в'язниця", – наголосив він.
Віце-прем'єр заявив, що уряд наразі будує таку систему, яка не дозволить "навіть думки здоровим забудовникам, архітекторам, підрядникам входити в незаконні схеми".
На уточнювальне запитання, чи означає це, що з 2021 року в Україні не буде нових незаконних будівництв, Шмигаль наголосив, що "ми працюємо і робимо все для того, щоб їх не було".
Як повідомлялося, програма президента "Велике будівництво" стартує з 1 березня і передбачає масштабне будівництво й капітальний ремонт шкіл, дитячих садків, приймальних відділень лікарень, стадіонів і доріг у всій країні.
Олексій Гончарук заявив, що в кожному регіоні України за своєчасний старт і реалізацію проекту "Велике будівництво" відповідають голови обласних державних адміністрацій.
Раніше, Рада звільнила міністерку громад і територій: Те, що іду я з посади не означає, що президент припинив боротьбу з корупцією в будівельній сфері.
Виставка працює до 16 березня в “Українському домі”. Також у просторі відвідувачі зможуть творити самі.… Читати більше
У готелі в Кривому Розі, куди напередодні влучили російські балістичні ракети, перебували волонтери з України,… Читати більше
У ніч проти 6 березня російські війська атакували Україну двома балістичними ракетами "Іскандер" та 112… Читати більше
Зупинка обміну розвідданими між Сполученими Штатами та Україною може значно посилити російську авіацію, яка досі… Читати більше
У Кривому Розі внаслідок російського ракетного удару по готелю увечері 5 березня 4 людей загинули… Читати більше
Минулої доби на фронті загалом відбулося 109 бойових зіткнень, найгарячіші напрямки - Курський та Торецький.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.