Сьогодні 27/09/2020 04:15
21:57 14 Лют 2020

Знай наших: українка феєрично здолала росіянку і стала 3-разовою чемпіонкою Європи з боротьби

Фото XSPORT.ua

Українка Юлія Ткач виграла золоту медаль на чемпіонаті Європи з боротьби, який проходить у Римі.

Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України.

У фіналі вагової категорії до 62 кг Ткач перемогла чинну чемпіонку світу Інну Тражукову з Росії (2:1). На шляху до заключної сутичцки спортсменка здолала ще двох суперниць: білоруску Вероніку Іванову і представницю Азербайджану Тетяну Омельченко.

Для Ткач це вже третє золото на чемпіонатах Європи. Турнір у Римі проходить з 10-го по 16 лютого.

Юлія Ткач втретє стала чемпіонкою 🥇💪Європи!!! Вітаємо! #wrestling #uww #wrestlerome

Posted by Ukrainian Wrestling Association Асоціація спортивної боротьби України on Friday, February 14, 2020

The moment OSTAPCHUK (UKR) became European champion at 62kg 🇺🇦 🥇 🤼‍♂️..#uww #unitedworldwrestling #wrestling #olympicwrestling #wrestle #wrestler #koshti #کشتی #борьба

Posted by United World Wrestling on Friday, February 14, 2020

Це п'ята медаль жіночої команди України на чемпіонаті Європи-2020 – раніше срібло виграли Оксана Лівач і Соломія Винник, а Ангеліна Лисак та Алла Черкасова завоювали бронзові медалі.